w

SuperSuper HahaHaha

Rosyjski okręt poprosił o zatankowanie. Tak brzmiała odpowiedź (VIDEO)

fot. Kadr z filmu i zdjęcie podglądowe (Twitter, Ministerstwo Obrony Ukrainy, Google)

Ostatnie wydarzenia na Ukrainie sprawiły, że na całym świecie wzrosła niechęć do Rosjan, a niektórzy postanowili sami uprzykrzać życie Rosjanom. Hitem internetu stało się nagranie, na którym rosyjski okręt otrzymał jednoznaczną odpowiedź.

Wojna, którą Władimir Putin nazywa „operacją specjalną” trwa już ponad 40 dni. Państwa Zachodu wykazały się dawno nie widzianą jednością i wprowadziły surowe sankcje na Rosję, ale wiele do powiedzenia mają także zwykli obywatele.

Na całym świecie odbywają się akcje mające na celu bojkot rosyjskich produktów oraz zadanie jak największych strat firmom, które zdecydowały się dalej prowadzić swoją działalność w Rosji.

Rosyjski okręt chciał zatankować

7 kwietnia w mediach społecznościowych zaczęło krążyć nagranie, na którym ukazana została nietypowa sytuacja, która miała miejsce u wybrzeży Hiszpanii.

Na filmie słychać odpowiedź, jaką rosyjski okręt otrzymał po wyemitowaniu zapytania o możliwość zatankowania paliwa. Mężczyzna, który zdecydował się odpowiedzieć, nie pozostawia wątpliwości co do swoich poglądów.

Pierdolcie się. Jebani Rosjanie zabijający ukraińskie kobiety i dzieci. Jebać Rosję, jebać Putina” – słychać przez radio.

Choć podobne nagrania rzadko kiedy pojawiają się w sieci, nie jest to pierwszy raz, gdy Rosyjskim marynarzom odmówiono pomocy. Kilka dni po rozpoczęciu inwazji na Ukrainę Gruziński kapitan zakpił z Rosjan, którym skończyło się paliwo.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Patryk Vega, Kamil Durczok, Instagram

Patryk Vega chce nagrać film o Kamilu Durczoku! Ma już konkretny plan, w jaki sposób przedstawi historię dziennikarza

Jolanta Lothe - fot. AKPA

Plejada gwiazd pożegnała Jolantę Lothe. Fotorelacja z pogrzebu