w ,

Roksana Węgiel wydała niepokojące oświadczenie. „Organizm odmówił posłuszeństwa”. Co się dzieje?

Roksana Węgiel - fot. Instagram @roxie_wegiel
Roksana Węgiel - fot. Instagram @roxie_wegiel

Roksana Węgiel odwołała zbliżający się koncert, po czym wydała niepokojące oświadczenie. Nie brzmi to za dobrze… Co się dzieje z młodziutką wokalistką?

Roksana Węgiel zaczęła robić karierę, mając zaledwie 13 lat. To właśnie wtedy zwyciężyła w pierwszej edycji programu The Voice Kids, a kilka miesięcy później pojechała reprezentować Polskę na konkursie Eurowizji Junior. Młodziutka artystka nie miała sobie równych i bez trudu pokonała konkurencję.

Dzięki wygranej wokalistka zyskała ogromną popularność, a drzwi do kariery stanęły przed nią otworem, co postanowiła wykorzystać. O tym, że jest wielką gwiazdą, najlepiej świadczy fakt, iż na Instagramie udało jej się zgromadzić blisko półtora miliona obserwatorów, których od czasu do czasu raczy nowymi fotkami i filmikami. Ostatnio np. pokazała, jak tańczy w kusym topie.

Na przestrzeni tych kilku lat mogliśmy obserwować, jak Roksana zmienia się ze skromnej nastolatki w piękną, odważną, młodą kobietę, która już w styczniu będzie świętowała 18. urodziny. Niestety mimo tak młodego wieku, życie w ciągłym biegu bardzo dało jej w kość. Ostatnio opublikowała w mediach społecznościowych niepokojące oświadczenie i odwołała jeden z planowanych koncertów. Co jej dolega?

Roksana Węgiel odwołuje koncerty przez problemy zdrowotne

Choć wielu osobom wydawać by się mogło, że życie Węgiel jest bliskie ideału, ponieważ może realizować swoje pasje, a przy tym zarabiać ogromne pieniądze, tymczasem prawda jest nieco inna. Młodziutka gwiazda nie ma za wiele wolnego czasu, ponieważ w przerwie od występów skupia się na nauce. Jak wyznała w jednym z wywiadów, w przyszłym roku planuje podejść do matury.

Mimo iż ten rok zmierza ku końcowi, 17-latka nie może pozwolić sobie na chwilę odpoczynku. Właśnie kończy trasę koncertową i równocześnie przygotowuje się do świątecznych występów. Napięty grafik i brak czasu na to, by odpocząć, doprowadziły do tego, że jej zdrowie zaczęło szwankować.

Jest mi niezmiernie przykro, ale z powodów zdrowotnych nie dam rady wystąpić na koncercie w Trzebinie — zaczęła.

W dalszej części wpisu wyjaśniła, co jej dolega.

Absolutne niedospanie i zimowa pogoda spowodowały, że organizm odmówił posłuszeństwa i uraczył mnie zapaleniem krtani.

Na koniec przeprosiła organizatorów i fanów za to, że nie będzie w stanie pojawić się na planowanym wydarzeniu.

Przykro mi i bardzo przepraszam organizatorów, jak i Was, tych, którzy koncert planowaliście oglądać.

Wierzymy, że fani okażą się wyrozumiali, a my życzymy Roksanie szybkiego powrotu do zdrowia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Tomasz Kammel, Katarzyna Niezgoda - fot. Baranowski Michał AKPA

Odkąd Kammel rozstał się z Niezgodą, fani podejrzewają, że jest gejem. Prezenter przerwał milczenie i ujawnił prawdę o swojej orientacji

Sylwia Bomba potwierdziła krążące w sieci plotki. „Jestem starą panną z dzieckiem”