w

HahaHaha

Roksana Węgiel pokazała zdjęcie z rodzicami i osiem lat starszym ukochanym: „RODZINKA” (ZDJĘCIA)

fot. Instagram

Roksana Węgiel niedawno potwierdziła krążące w sieci plotki i przyznała, że jest szczęśliwie zakochana w osiem lat starszym Kevinie Mgleju. Piosenkarka właśnie pochwaliła się zdjęciem z rodzinnego spaceru w towarzystwie ukochanego. Wygląda na to, że 26-latek świetnie dogaduje się z jej bliskimi.

Roksana Węgiel kilka dni temu świętowała swoje 18. urodziny. Artystka w ostatnim czasie cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów, a wszystko za sprawą jej nowego związku. Roxie jakiś czas temu ogłosiła, że jej ukochanym jest starszy od niej o osiem lat songwriter Kevin Mglej, którego poznała podczas pracy nad płytą.

W rozmowie z Plejadą Roksana zdradziła, że nie przeszkadza jej tak duża różnica wieku, a co więcej, dokładnie taka sama sytuacja miała miejsce w przypadku rodziców piosenkarki. 18-latka podkreśla, że „nie była niczego w życiu tak pewna, jak tej relacji”.

Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami — moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem – opowiadała.

Roxie jest zakochana w Kevinie po same uszy i jak twierdzi, 26-latek ma wszystkie cechy idealnego mężczyzny.

Dla mnie Kevin łączy w sobie wszystkie cechy, które cenię u mężczyzn. Jest zarówno wrażliwy, jak i bardzo stanowczy, z artystyczną duszą i twardo stąpającym po ziemi umysłem. Czuję się przy nim bezpiecznie – zaznacza.

Okazuje się, że związek Roksany popierają również jej rodzice, którzy jej zdaniem „nie mają z tym żadnego problemu”. 18-latka wyznała, że Kevin świetnie dogaduje się z jej bliskimi.

Kevin ma z nimi super kontakt tak samo, jak z moimi braćmi – mówiła w wywiadzie dla Plejady.

Roksana Węgiel pokazała zdjęcie z rodzicami i ukochanym

Teraz Roxie zdecydowała się udowodnić, że Mglej rzeczywiście został zaakceptowany przez jej najbliższych i opublikowała fotkę z rodzinnego spaceru. Na zdjęciu widzimy między innymi rodziców Roksany oraz jej młodszych braci.

Możemy zauważyć, że tata wokalistki trzyma Kevina pod rękę, a mama wymienia z nim uśmiech. Udostępnioną na Instastory fotografię Węgiel podpisała słowem „Rodzinka” oraz emotikonami serca.

Pasują do siebie?

fot. Instagram
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Piotr Krysiak uderza w Dodę. Ujawnił wynagrodzenie wokalistki za „Dziewczyny z Dubaju”

Dagmara Kaźmierska, Królowe życia - fot. Instagram @queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska w końcu zdradziła, dlaczego odeszła z „Królowych życia”. Powód nieźle was zaskoczy