w

HahaHaha SuperSuper

Roksana Węgiel odsłoniła za dużo? Świąteczny taniec w obcisłym topie wywołał poruszenie wśród internautów [VIDEO]

fot. AKPA / TikTok

Roksana Węgiel w ostatnim czasie stała się bardzo aktywna nie tylko muzycznie, ale także zaczęła częściej udzielać się w social mediach. Niedawno opublikowała filmik, który natychmiastowo wywołał poruszenie wśród jej fanów. Na nagraniu tańczy ona w obcisłym topie do świątecznej piosenki.

Roksana Węgiel zaistniała w polskim show-biznesie po wygranej w konkursie piosenki Eurowizja Junior w 2018 roku. Nastolatka podbiła wtedy serca słuchaczy utworem „Anyone I Want to Be”. Tegoroczna edycja odbędzie się w niedzielę 11 grudnia w stolicy Armenii, a Roxie przekazała, że mimo zaproszenia nie wystąpi jako gość podczas tego wydarzenia.

z Armenii z utworem „Qami Qami”. To dlatego właśnie w tamtejszej stolicy, Erywaniu w tym roku odbędzie się dwudziesta edycja Konkursu Piosenki Eurowizji Junior.

„Niestety nie dam rady, bo mam ważne aktywności i obowiązki wynikające z kontraktu, które były już, po prostu, zadeklarowane wcześniej, więc nie uda mi się. Było mi przykro, ale takie życie” – zdradziła w rozmowie z „Pomponikiem”.

Roksana Węgiel tańczy w obcisłym topie

Roksana przez ostatnie cztery lata przeszła długą drogę od skromnej nastolatki i zamieniła się w odważną, kobietę, która już w styczniu będzie obchodzić swoje 18. urodziny. Artystka w ostatnim czasie dużą uwagę przykłada do prowadzenia swoich mediów społecznościowych i często dzieli się z fanami zdjęciami czy też filmikami.

17-latka opublikowała ostatnio na TikToku utrzymane w świątecznej atmosferze nagranie, na którym tańczy w towarzystwie dwóch koleżanek i jasno daje do zrozumienia, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Uwagę internautów zwrócił obcisły top, który sprawił, że Roksana pokazała trochę ciała.

Na filmiku obok Roxie możemy zobaczyć też Natalię Stacho i Marcelinę Szlachcic. Młoda artystka wraz z koleżankami tańczy do piosenki „Santa Tell Me”, a z podpisu pod nagraniem wynika, że tiktok powstał w trakcie wspólnego pieczenia pierników.

Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy, a niektórzy dziwili się, jak bardzo Roksana zmieniła się od czasu Eurowizji Junior.

„Ale bym się z nią zapoznał gościu” – napisał jeden z internautów;

– „Od kiedy tak się pierniki piecze”;

„Wyglądacie jak gwiazdy z Hollywood”;

– „Jezu jaka śliczna”;

„Największe hotuwy”;

– „Chce takiego jednego piernika – czytamy pod nagraniem.

@roxiewegiel Pieczemy pierniczki🎄 @marcelina.szlachcic @stacho.natalia ♬ Santa Tell Me – L I V
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Tomasz Lis przeszedł poważną operację w szpitalu. Zdradził, jak udał się zabieg

Kirstie Alley nie żyje - fot. Instagram @kirstiealley, AKPA

Kirstie Alley nie żyje. Popularna aktorka odeszła w wieku 71 lat po walce z chorobą