w

Robert Lewandowski nie jest pierwszą miłością Anny! W przeszłości była zakochana w tajemniczym i szalenie przystojnym Arturze

Anna Lewandowska - fot. Instagram @annalewandowska
Anna Lewandowska - fot. Instagram @annalewandowska

Anna Lewandowska, będąc w związku z Robertem Lewandowskim uzyskała tytuł naczelnej WAGs polskiego show-biznesu. Para obecnie tworzy szczęśliwy i zgodny związek. Nie wszyscy jednak wiedzą, że Robert nie był pierwszą miłością celebrytki. Lewa kilkanaście lat temu związana była z niejakim Arturem. O byłej sympatii wspomniała w podkaście WojewódzkiKedzierski.

Anna Lewandowska od ponad dekady jest szczęśliwą żoną gwiazdy futbolu — Roberta Lewandowskiego. Jednak zanim parę trafiła celna strzała Amora i stali się sportową power couple, odnosili już spektakularne sukcesy w branży. Robert od dziecka przejawiał ogromny talent do gry w piłkę, a Anna było utytułowaną mistrzynią karate. Niespodziewanie los złączył ich drogi podczas obozu integracyjnego. Lewandowski od razu zrobił świetne wrażenie na przyszłej żonie, ale ostatnio okazało się, że już wtedy ją oszukał. Kłamstwo wyszło na jaw, ale Anna postanowiła dać Lewandowskiemu jeszcze jedną szansę. Połączyła ich miłość do sportu oraz zawziętość w dążeniu do celu. Owocem ich płomiennego uczucia są dwie córeczki — Klara i Laura.

Z okazji premiery dokumentu o Robercie pt. Lewandowski Nieznany, zakochani znów znaleźli się na ustach wszystkich. W związku z tym dociekliwi reporterzy i dziennikarze chętnie dopytują gwiazdy sportu o kulisy ich karier, ale również zadają pytania o życie prywatne. Ostatnio, Anna była gościem podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego gdzie opowiedziała o swojej młodości, butnym charakterze i okolicznościach poznania Roberta. Redaktorzy zaskoczyli celebrytkę pytaniem o jej poprzednie związki. Lewandowska postawiona pod przysłowiową „ścianą” zdradziła co nieco na temat jej byłego chłopaka.

Lewandowska o poprzednim związku

Wojewódzki i Kędzierski znani są z tego, że potrafią „ciągnąć” za języki swoich gości. Nie inaczej było w przypadku Lewandowskiej, którą po serii kurtuazyjnych pytań zapytali o wspomnienia z poprzednich relacji miłosnych. Na początku celebrytka nie była skora do udzielania odpowiedzi, ale po namowach Wojewódzkiego złamała się. W dość enigmatyczny sposób wspomniała, skąd w jej życiu wziął się Artur. Okazało się, że poznali się w liceum:

To było bardzo dawno temu. Nie pamiętam takich szczegółów, żeby tutaj dobrze odpowiedzieć. […]. Milanówek, Podkowa Leśna – niepewnie stwierdziła Anna.

Lewandowska nie chciała podać przyczyny rozstania ze swoim byłym. Zaznaczyła również, że aktualnie nie utrzymuje żadnych kontaktów z mężczyzną. Zdradziła jednak, że kilka lat temu, zupełnie przypadkiem wpadli na siebie:

Nie mamy kontaktu. Kilka lat temu spotkaliśmy się na planie, bo gdzieś pracował na planie zdjęciowym, ale nie, nie mamy kontaktu — podkreśliła stanowczo.

Jak myślicie, czy Robert wiedział wcześniej cokolwiek o tajemniczym Arturze?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez admin

Popek, Anna Palmowska - fot. screenshot YouTube @raptalkYT

Była kochanka ponownie atakuje Popka. Padły mocne oskarżenia. „Człowiek, który zrobił ze mnie STALKERKĘ i KATA, a sam nim był”

Malwina Dubowska -fot. Instastories, Instagram @maldubowska @roxie_wegiel

To przez Roksanę Węgiel rozpadł się związek jej chłopaka?! Eks partnerka Kevina przerywa milczenie: „leżałam na podłodze i płakałam”