w

SuperSuper

Robert Lewandowski ładuje siły przed meczem z Francją. Pokazał urocze zdjęcia z córkami [ZDJĘCIA]

fot. AKPA

Polska reprezentacja szykuje się do niedzielnej rywalizacji z Francją, a tymczasem Robert Lewandowski nie ukrywa, kto jest dla niego największym wsparciem w tym wymagającym czasie. „Moje małe kibicki” – napisał pod zdjęciem z córkami.

Robert Lewandowski podczas rozgrywek na mundialu może liczyć nie tylko na wsparcie fanów, ale i najbliższej rodziny. Podczas pierwszych meczów towarzyszyła my ukochana Anna, która bardzo emocjonalnie przeżywała wydarzenia na murawie.

Przed środowym starciem z Argentyną Anna Lewandowska najpierw na chwilę wróciła do Hiszpanii, a następnie w drogę powrotną do Kataru zabrała ze sobą córki – 5-letnią Klarę oraz 2-letnią Laurę. Choć Polska przegrała 0:2, to naszej reprezentacji udało się awansować do 1/8 finału mistrzostw świata, co jest nie lada osiągnięciem.

Robert Lewandowski pokazał urocze zdjęcia: „Moje małe kibicki”

Dzień po ważnym dla Polaków meczu Robert Lewandowski opublikował na Instagramie sesję urokliwych zdjęć z córkami. Są one dla niego wielkim wsparciem i dodają mu sił przed kolejnymi rozgrywkami.

Moje małe kibicki 💕 – napisał kapitan polskiej jedenastki.

Internauci są zachwyceni zdjęciami Roberta Lewandowskiego z dziećmi, a w komentarzach pojawiło się wiele komplementów dotyczących tego, że nawet w tak wymagającym okresie Robert spędza czas z dziewczynkami.

Nic bardziej uroczego dzisiaj nie zobaczę ;

Słodziaki ;

Tacy kibice to skarb ;

Te zdjęcia są ważniejsze od wszystkich trofeów, nagród itd. Tak trzeba żyć – czytamy pod postem.

Zobaczcie zdjęcia Roberta z Klarą i Laurą:

fot. Instagram
fot. Instagram
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chcą powtórzyć romantyczną podróż do Ziemi Świętej. Nie zamierzają zwlekać!

Jan Kliment został ojcem - fot. Instagram @lenkakliment

Jan Kliment po raz pierwszy został ojcem! Znamy imię i płeć maleństwa [ZDJĘCIA]