w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Prokuratura wzięła pod lupę Antka Królikowskiego. Za TO, co zrobił, grozi mu więzienie!

Joanna Opozda, Antoni Królikowski - fot. Instagram @antek.krolikowski, @asiaopozda
Joanna Opozda, Antoni Królikowski - fot. Instagram @antek.krolikowski, @asiaopozda

Ostatnio w mediach nieco ucichło na temat Antka Królikowskiego, ale w jego życiu prywatnym sporo się dzieje. Wyszło na jaw, że zainteresowała się nim prokuratura! Lada chwila może usłyszeć zarzuty, a w najgorszym wypadku trafi do więzienia. Co zrobił?

Lada chwila minie rok odkąd Joanna Opozda i Antek Królikowski oficjalnie się rozstali. Od tamtego czasu nie mogą dojść do porozumienia i wzajemnie obrzucają się oskarżeniami w mediach społecznościowych. Tak było chociażby wtedy, gdy miał odbyć się chrzest ich 11-miesięcznego synka, Vincenta. Wówczas to wyszło na jaw, że aktorka nieoczekiwanie zmieniła plany, ponieważ były partner miał zaprosić na uroczystość jej ojca.

Kiedy była już w kościele i czekała na rozmowę z księdzem, Asia poinformowała ją, że ceremonia została przełożona „w obawie o życie i zdrowie Vincenta”. Zasugerowała teściowej, że nie ufa jej rodzinie i boi się, że Antek poinformował o wszystkim jej ojca Dariusza, z którym jest w konflikcie. Jego obecność w kościele uznała za niebezpieczną nie tylko dla siebie i synka, ale także dla mamy i siostry — przekazał informator Pudelka.

Na tę chwilę nie doszli również do porozumienia w kwestii opieki nad chłopcem i finansów. Jak przekazał ostatnio Super Express, Antek unikał obowiązku alimentacyjnego, w związku z czym zaczęła przyglądać mu się prokuratura. Co udało jej się ustalić?

Antek Królikowski pójdzie do więzienia?

Opozda nie miała okazji w pełni nacieszyć się urokami macierzyństwa, ponieważ Królikowski porzucił ją na krótko przed porodem. Obecnie układa sobie życie u boku nowej partnerki, prawniczki Izabeli. Z uwagi na to, że sytuacja życiowa Asi uległa pogorszeniu, zmuszona była wrócić do pracy wcześniej, niż planowała. Wszystko przez to, że ojciec Vincenta nie poczuwał się do tego, by łożyć na jego utrzymanie.

Antek nie płacił alimentów, więc wystąpiłam do sądu o zabezpieczenie potrzeb rodziny. Sąd przyznał alimenty, których Antek dalej nie płaci, więc aktualnie sprawą zajmuje się komornik — tłumaczyła w lipcu.

Krótko po tym głos w tej sprawie zabrał Antek, który przekonywał, że jego syn jest odpowiednio zabezpieczony.

Mój syn jest stabilnie zabezpieczony przez komornika, który zajął oba moje konta.

Nie musieliśmy długo czekać na reakcję jego (jeszcze) żony, która wyznała, że kilkukrotnie próbowała się z nim dogadać, jednak na nic zdały się jej starania.

Alimenty zarządził sąd, nie ja. Przyjrzał się Twoim zarobkom i ustalił odpowiednią kwotę. Gdybyś był przyzwoitym człowiekiem i płacił alimenty na czas, komornik nie zająłby Twojego konta. Ile razy próbowałam się z Tobą dogadać? O prawdziwym życiu nie masz pojęcia, prawdziwe życie to nie jest wieczna impreza — odpowiedziała.

Jak udało się ustalić Super Expressowi, warszawska prokuratura zainteresowała się Antkiem, ponieważ nie płaci alimentów na syna. Najwidoczniej nie wziął pod uwagę tego, że może za to ponieść surowe konsekwencje.

Uprzejmie informuję, że postępowanie dotyczy przestępstwa niealimentacji (tj. czynu z art. 209 par. 1 k.k.). Czyn z art. 209 par. 1 k.k. zagrożony jest grzywną, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 1 roku — przekazała tabloidowi Aleksandra Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Dziennikarze poprosili Opozdę o komentarz w tej sprawie. Jej reakcja daje jasno do zrozumienia, że jest już zmęczona nieustanną walką z byłym partnerem.

Nie będę tego komentowała — powiedziała.

Osoba z jej otoczenia wyznała, że Asia chciałaby mieć to już za sobą i bardzo cierpi z powodu tego, że sama musi zajmować się synem, choć jeszcze niedawno Antek deklarował, że chciałby zająć się Vincentem.

Asia chciałaby mieć to wszystko za sobą. Jest już zmęczona całą sytuacją związaną z Antkiem i tym, jak on podchodzi do ojcostwa. Zabolało ją, kiedy przeczytała, że chciałby naprzemiennej opieki nad Vincentem, podczas gdy cały ciężar wychowania i utrzymania chłopca spoczywa na niej. Czara goryczy przelała się, kiedy podczas ostatniej choroby Vincenta nie mogła liczyć na Antka — tłumaczył informator tabloidu.

Miejmy nadzieję, że wkrótce ich konflikt dobiegnie końca.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Gala Mistrzów Sportu 2022. Marina brylowała na imprezie z bratem Wojciecha Szczęsnego. To jego SOBOWTÓR!

Edward Miszczak, Andrzej Grabowski, Iwona Pavlovi, Michał Malitowski, Taniec z gwiazdami - fot. Kurnikowski, Podlewski/AKPA

Rewolucji w Polsacie ciąg dalszy. Tym razem z pracą ma pożegnać się gwiazda „Tańca z gwiazdami”. Czym podpadła Miszczakowi?