w

Prezenter TVN poinformował, że ma raka. „Rozpocząłem dość brutalną walkę”. W jakim jest stanie?

Prezenter TVN ma raka
Prezenter TVN ma raka

Piotr Balicki to trener programu Mali giganci. Format ten emitowany był przez stację TVN od 7 marca 2015 roku do 25 grudnia 2017. Udział w nim brały dzieci w wieku 4-12 lat. Następnie były one dzielone na sześć drużyn składających się z od 3 do 5 uczestników. W każdej z nich znaleźć się musiał tancerz, wokalista i maluch. Pieczę nad nimi sprawowali opiekunowie artystyczni.

Balicki jest także prezenterem, konferansjerem i animatorem publiczności. Pracował przy takich produkcjach, jak Mam talent, Taniec z Gwiazdami czy Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wszystkim dał się poznać, jako niezwykle radosny mężczyzna, który zarażał wszystkich swoim poczuciem humoru. Choć jest bardzo skryty, teraz pozwolił sobie na chwilę prywaty i zdradził, że jest poważnie chory.

Piotr Balicki ma raka

Piotr jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, jednak najczęściej pokazuje tam wybrane kulisy swojej pracy. Tym razem jednak zrobił wyjątek i udostępnił krótkie oświadczenie, w którym wyjawił powody swojej ostatniej nieobecności. Na wstępie przyznał, że kilka osób dowiedziało się o jego problemach zdrowotnych, dlatego też chciałby ukrócić plotki i sam opowiedzieć o tym, jak wygląda jego walka z rakiem.

Nie ma co dłużej udawać […]. Nie mam niestety już sił, by ciągle opowiadać to samo. Może przez to, że dosłownie je straciłem. Czas by tajemnica Poliszynela, przestała nią być. To, co napiszę, nie ma wywołać fali współczucia. Chcę tylko zatrzymać falę codziennych wiadomości w stylu „właśnie się dowiedziałam…” itp.

Otóż potwierdzam. Do mojego domku zwanego „ciałem”, wpadł wilk, ale postanowił nie pukać. Wlazł chamsko, rozsiadł się na kanapie i dość szybko zaczął się panoszyć i po łazience i po sypialni. A gdy wszedł do kuchni, potłukł naczynia. Schował się, a ja wstałem, żeby sprawdzić, co się stało. Było już trochę za późno. Bo wilk jest już na chacie, nie chce z niej wyjść, a ja zacząłem właśnie go gonić.

Z dalszej części publikacji można wywnioskować, że Balicki toczy nierówną walkę z chorobą, która rozpanoszyła się po jego organizmie. Obecnie przebywa w szpitalu, który jak sam przyznał, stał się jego domem.

Niestety skubaniec zna rozkład pomieszczeń i szybko się przemieszcza, a był podstępny i niesamowicie cichy. I tak pozostawił sporo sierści w różnych miejscach. Posprzątanie tego niestety nie jest już łatwe.

Mój dom to obecnie sala nr 2 gdzieś w Centrum Onkologii.
Rozpocząłem dość brutalną walkę z wilkiem.
Nie ma spektakularnie pozytywnych perspektyw. Ok pogodzę się z tym.

Piotr to niezwykle optymistyczny człowiek, dlatego też obiecał, że gdy tylko poczuje się na siłach, nadal będzie zarażać wszystkich dobrym humorem. Na pewno nie zamierza publikować w sieci zdjęć z łóżka szpitalnego.

Dlatego od dziś, pisząc właśnie ten konkretny post, chcę starać się wrócić do chociaż jednej jedynej rzeczy, której wilk mi nie odebrał, a która w moim życiu prowadziła mnie zawsze! Do POCZUCIA HUMORU.
Jeszcze go nie mam, jeszcze nie umiem bardzo żartować, ale obiecuję, że nie zobaczycie tu stories ze mną z rurkami w nosie z tlenem, a będę pokazywał Wam te śmieszne rzeczy, które uda mi się uchwycić. […] Było wiele filmów o ludziach, którzy postanowili nagle złapać życie i zrobić to, czego nigdy nie robili. Dlatego chodźcie ze mną i płyniemy ku przygodzie. Zapraszam na pokład wszystkich. Bilet jest potrzebny! Bilet nazywa się UŚMIECH.

Pod publikacją w krótkim czasie zaczęło przybywać komentarzy. Przedstawiciele świata show-biznesu pospieszyli z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia oraz okazują mu swoje wsparcie.

  • Elżbieta Romanowska: Odkupiłam bilet w pierwszym rzędzie od @marek_kaliszuk_official i przemyciła coś w torebce dla ciebie plus tony pozytywnej energii i siły
  • Tomasz Ciachorowski: Przypominam – wiosną ruszamy do Berlina! LOVE Piotruś.
  • Piotr Gąsowski: Piotruniu! Za.ebiesz tego wilka! A humor i życzliwość kochających Cię osób, pomogą Ci w tym! ***** wilka!!!
  • Adam Zdrójkowski: Bilet zakupiony! Zdrowia byku.
  • Gosia Andrzejewicz: przesyłam Ci moc zdrowia.
  • Dawid Kwiatkowski: bilet w kieszeni! Usmiechu i zdrowia.

My także życzymy Piotrowi dużo zdrowia i siły.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Rafał Mroczek

Rafał Mroczek ma nową partnerkę?! To aktorka dobrze znana z „M jak miłość”

16-latek trafi do więzienia na 5 lat, bo… grał w Minecrafta!? Czym zawinił?