Praca

Oferty pracy Pantofelek.pl

Jeżeli pisanie to Twoja pasja i marzysz o tym, by przygotowywane przez Ciebie treści docierały do jak największego grona odbiorców, to świetnie trafiłeś/aś! Właśnie takich ludzi szukamy do zespołu redakcyjnego portalu Pantofelek.pl.

Obecnie trwa nabór na stanowisko redaktora.

Zakres obowiązków:

Nasze wymagania:

Co oferujemy?

Jak wygląda praca na stanowisku redaktora portalu Pantofelek.pl?

Nasz portal zajmuje się przygotowywaniem treści o charakterze newsowym, dlatego tak ważne jest, byś potrafił/a pracować pod presją czasu — bardzo często na przygotowanie artykułu masz mniej niż godzinę.

Do Twoich zadań należeć będzie:

Jak aplikować na stanowisko redaktora portalu Pantofelek.pl?

CV wraz z dwoma napisanymi przez Ciebie tekstami prześlij na adres kontakt@pantofelek.pl. Przedstaw nam dwa najciekawsze i najnowsze newsy ze świata show-biznesu (z Polski i zagranicy), które udało Ci się znaleźć w sieci. Muszą być one opatrzone zdjęciami, które pasują do treści. Pamiętaj, aby zamieścić informację, kiedy i o której godzinie zacząłeś/zaczęłaś i skończyłeś/aś pisać tekst. W tytule e-maila wpisz Praca – Pantofelek.pl. Gwarantujemy, że żaden artykuł nie zostanie opublikowany bez Twojej zgody.

Powodzenia!

Exit mobile version