w

Plejada gwiazd pożegnała Jolantę Lothe. Fotorelacja z pogrzebu

Jolanta Lothe - fot. AKPA
Jolanta Lothe - fot. AKPA

W piątek 8 kwietnia odbył się pogrzeb Jolanty Lothe. W ceremonii żałobnej udział wzięło wiele gwiazd. Kto pożegnał aktorkę?

Jolanta Lothe była jedną z najpopularniejszych gwiazd Barw Szczęścia. W przeszłości miała okazję pracować przy wielu popularnych produkcjach. Widzowie mogą ją kojarzyć m.in. z Wycieczki w nieznane, Polowania na muchy, Rejsu, Nie ma róży bez ognia, Potopu czy Daleko od szosy. 

Tydzień temu media obiegła wieść o jej nagłej śmierci. Jako pierwszy informację tą przekazał Związek Artystów Scen Polskich.

Nie żyje Jolanta Lothe, aktorka Teatru im. Osterwy w Lublinie oraz teatrów warszawskich: Syreny, Klasycznego, Narodowego, Małego i Studio […]. 

Pogrzeb Jolanty Lothe. Fotorelacja

Jolanta zmarła 1 kwietnia 2022 roku. Jej pogrzeb rozpoczął się w piątek 8 kwietnia o godzinie 11:30 w kościele środowisk twórczych pw. św. Andrzeja Apostoła i Brata Alberta na Placu Teatralnym w Warszawie. Po uroczystej mszy świętej żałobnicy przenieśli się na Stare Powązki. Urna z prochami artystki spoczęła w rodzinnym grobowcu.

Podczas ostatniej drogi Jolancie Lothe towarzyszyła plejada gwiazd. Wśród nich pojawili się Ilona Łepkowska, Emilia Krakowska, Helena Norowicz, Irena Karel, Maciej Rayzacher,  Krystyna Demska-Olbrychska, Daniel Olbrychski, Maciej Damięcki, Stanisław Banasiuk, Mateusz Banasiuk i Sławomira Łozińska. Dwoje ostatnich odczytali podczas mszy wzruszającą przemowę.

Zdjęcia z pogrzebu Jolanty Lothe znajdziecie w poniższej galerii.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Rosyjski okręt poprosił o zatankowanie. Tak brzmiała odpowiedź (VIDEO)

Wołodymyr Zełenski, fot. Instagram

[VIDEO] Wołodymyr Zełenski dosadnie tłumaczy, dlaczego nikt nie powinien kupować rosyjskiej ropy. Nagranie mrozi krew w żyłach