w

Pique pochwalił się ukochaną w sieci. Shakira już zdążyła wymownie to skomentować i dorzucić seksowny taniec!

Fot. Screenshot (YouTube / Instagram)

Dawno nie było tak głośno zarówno o Pique, jak i o jego byłej partnerce. Jednak za sprawą nowego utworu Shakiry ich medialność wzrosła w ostatnich dniach do niewyobrażalnego poziomu.

Trudno nam sobie przypomnieć, kiedy po raz ostatni w historii ktoś w tak głośny sposób dał pstryczka swojemu byłemu partnerowi. Mowa oczywiście o nowym utworze Shakiry, w którym bardzo dosadnie wyraża się o swoim ex, który zdobył ogromną popularność!

Co więcej, ten „pstryczek” zdaniem niektórych był solidnym sierpowym, który trafił również nową partnerkę piłkarza i posłał ich oboje na deski. Gerard – przynajmniej oficjalnie – specjalnie się nim nie przejął, co próbował udowadniać swoim zachowaniem.

Jestem warta tyle co dwie 22-latki, zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Rolex na Casio

Takie słowa możemy usłyszeć w nagraniu Shakiry. Piłkarz, chcąc pokazać swój dystans do całej sytuacji, przyjechał na trening właśnie Renault Twingo. Z kolei przy innej okazji na jednym ze spotkań skandował, że „Casio jest zegarkiem na całe życie”.

Zapewne mniej do śmiechu było i najprawdopodobniej nadal jest jego obecnej partnerce – Clarze Chia Marti. Na 23-latkę wylało się wiadro hejtu. Hiszpańskie media informowały, że dziewczyna nie wychodzi z domu i musiała przenieść się na pracę zdalną (czytaj więcej).

Nowe zdjęcie = szybka riposta

Gerard Pique postanowił, że nie będzie dłużej zwlekał z przedstawieniem światu swojej nowej ukochanej i na Instagramie opublikował zdjęcie z dziewczyną (czytaj więcej). Na reakcję Shakiry nie musieliśmy długo czekać.

Wokalistka wrzuciła na swój profil nagranie, na którym tańczy w seksowny sposób merengue. Za podkład posłużył jej – a jakby inaczej – jej najnowszy utwór upokarzający piłkarza. Natomiast pod nagraniem możemy przeczytać takie słowa:

Kobiety już nie płaczą, kobiety tańczą merengue! 

Wygląda na to, że wokalistka otrząsnęła się już po zdradzie Pique i nastroje jej dopisują!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek

Izabela Macudzińska, Eliza Macudzińska-Borowiak - fot. Instagram @justuniquebyisabel

Córka Izy Macudzińskiej z „Królowych życia” przeszła niebywałą metamorfozę! Ani trochę nie przypomina nastolatki ze szklanego ekranu

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kąpią się W BŁOCIE na wycieczce do Jordanii! „Naturalny kosmetyk” (ZDJĘCIA)