w

Pijany tatuś z workiem amfetaminy zabrał synka na ryby. Pływali pontonem po stawie [ZDJĘCIA]

fot. Dolnośląska Policja

Policjanci z Komisariatu Wodnego we Wrocławiu zatrzymali dwóch nietrzeźwych mężczyzn, którzy pływali pontonem po stawie i dokonywali połowu z wykorzystaniem zabronionych sieci rybackich. Jeden z mężczyzn na ryby zabrał swojego 10-letniego syna oraz worek pełen amfetaminy.

Interwencja, przeprowadzona przez policjantów z Komisariatu Wodnego we Wrocławiu oraz przedstawicielami Państwowej Straży Rybackiej, zakończyła się zatrzymaniem i osadzeniem w areszcie dwóch nietrzeźwych mężczyzn.

Policjanci zauważyli pływającego na pontonie mężczyznę, a także drugiego uczestnika połowu na brzegu stawu. Zainteresowanie mundurowych wzbudził fakt, że mężczyźni łowili za pomocą sieci rybackiej, co jest zabronione zgodnie z ustawą o rybactwie śródlądowym.

Obaj mężczyźni znajdowali się pod wpływem alkoholu, a jeden z nich z ponad 2 promilami alkoholu w organizmie opiekował się swoim 10-lenim synem oraz pływał z nim pontonem po stawie. Sytuacja mogła skończyć się tragicznie.

Przy ojcu chłopca mundurowi znaleźli też kilkadziesiąt porcji handlowych amfetaminy, co potwierdziły policyjne testy. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do aresztu, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

fot. Dolnośląska Policja
fot. Dolnośląska Policja

Źródło: Dolnoślądka Policja

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Najgorsze obawy się potwierdziły. Nurt Wisły porwał dwóch nastolatków, teraz odnaleziono ich ciała

Tadeusz Gołębiewski nie żyje - fot. screenshot YouTube @GoralStudio

Nie żyje Tadeusz Gołębiewski. Właściciel jednej z największych sieci hoteli w Polsce odszedł w wieku 79 lat