w

Pijany tatuś z workiem amfetaminy zabrał synka na ryby. Pływali pontonem po stawie [ZDJĘCIA]

fot. Dolnośląska Policja

Policjanci z Komisariatu Wodnego we Wrocławiu zatrzymali dwóch nietrzeźwych mężczyzn, którzy pływali pontonem po stawie i dokonywali połowu z wykorzystaniem zabronionych sieci rybackich. Jeden z mężczyzn na ryby zabrał swojego 10-letniego syna oraz worek pełen amfetaminy.

Interwencja, przeprowadzona przez policjantów z Komisariatu Wodnego we Wrocławiu oraz przedstawicielami Państwowej Straży Rybackiej, zakończyła się zatrzymaniem i osadzeniem w areszcie dwóch nietrzeźwych mężczyzn.

Policjanci zauważyli pływającego na pontonie mężczyznę, a także drugiego uczestnika połowu na brzegu stawu. Zainteresowanie mundurowych wzbudził fakt, że mężczyźni łowili za pomocą sieci rybackiej, co jest zabronione zgodnie z ustawą o rybactwie śródlądowym.

Obaj mężczyźni znajdowali się pod wpływem alkoholu, a jeden z nich z ponad 2 promilami alkoholu w organizmie opiekował się swoim 10-lenim synem oraz pływał z nim pontonem po stawie. Sytuacja mogła skończyć się tragicznie.

Przy ojcu chłopca mundurowi znaleźli też kilkadziesiąt porcji handlowych amfetaminy, co potwierdziły policyjne testy. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do aresztu, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

fot. Dolnośląska Policja
fot. Dolnośląska Policja

Źródło: Dolnoślądka Policja

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Najgorsze obawy się potwierdziły. Nurt Wisły porwał dwóch nastolatków, teraz odnaleziono ich ciała

Tadeusz Gołębiewski nie żyje - fot. screenshot YouTube @GoralStudio

Nie żyje Tadeusz Gołębiewski. Właściciel jednej z największych sieci hoteli w Polsce odszedł w wieku 79 lat