w

Paulina i Amelia są nie tylko piękne, ale i niebezpieczne. W biały dzień zaatakowały taksówkarza. 20-latek odniósł poważne obrażenia miejsc intymnych

Nastolatki pobiły taksówkarza z Lublina - fot. Rodolfo Clix/ Pexels, screenshot Google Maps
Nastolatki pobiły taksówkarza z Lublina - fot. Rodolfo Clix/ Pexels, screenshot Google Maps

19-letnia Paulina Ż. i 19-letnia Amelia K. są nie tylko piękne, ale i niebezpieczne. W biały dzień, w centrum miasta, zaatakowały i brutalnie pobiły młodego taksówkarza. Mężczyzna trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami. Co je sprowokowało do takiego zachowania?

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w centrum Lublina. 19-latki wraz z kolegami zamówiły taksówkę i gdy tylko zamknęły się za nimi drzwi, cała czwórka zaczęła sprawiać problemy. Pasażerom nie spodobało się, że kierowcą jest obcokrajowiec i od razu zaczęli okazywać mu swoją niechęć.

Brutalnie pobiły taksówkarza

Przełomowym momentem w tym kursie okazała się chwila, gdy kierowca obrał inną trasę, niż wymyślili sobie pasażerowie. To właśnie w tym momencie dziewczyny zaczęły naśmiewać się z cudzoziemca i go wyzywać.

Po kilku minutach 20-latek miał już serdecznie dość ich zachowania i postanowił przerwać kurs. Zatrzymał się przy ul. Lipowej i nakazał wszystkim wysiąść. To rozwścieczyło dziewczyny, które nie chciały nigdzie iść pieszo. W sekundzie rzuciły się do niego z rękami i wyciągnęły go na zewnątrz. Nie zwracając uwagi na przechodniów, zaczęły go bić.

Po zatrzymaniu samochodu dwie kobiety zaczęły bić 20-latka. Mężczyzna został zmuszony do opuszczenia samochodu. Następnie na ulicy był bity pięściami i kopany przez sprawczynie — przekazał nadkom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

19-latki nie tylko okładały chłopaka pięściami, ale i kopały. Celowały w miejsca intymne, z pewnością po to, by dotkliwie poczuł ich złość i nienawiść. Gdy się zmęczyły, odpuściły chłopakowi. Na koniec jeden z ich kolegów oblał go wodą, a później wszyscy oddalili się z miejsca zdarzenia, zostawiając go na ulicy z poważnymi obrażeniami.

20-letni kierowca trafił do szpitala, a sprawę zgłosił na policję. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z monitoringu miejskiego i po kilku dniach ustalili dane agresywnych dziewczyn oraz 21-letniego chłopaka, który im towarzyszył. Mimo niezbitych dowodów próbowali się wymigać od odpowiedzialności karnej. Za popełniony czyn grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Ich kolega natomiast usłyszał zarzut publicznego znieważenia taksówkarza, za który grożą 2 lata więzienia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel - fot. Podlewski/AKPA, Instagram @marcinhakiel

Katarzyna Cichopek chce oddzielić przeszłość grubą kreską. Po rozwodzie postanowiła… zmienić nazwisko!

Laluna Unique - fot. Instagram @lala_laluna_official

Laluna Unique