w

„Pani Gadżet” znika z anteny TVN Style. Co dalej z Anną Nowak-Ibisz?

Czas tak szybko płynie, że aż ciężko sobie wyobrazić, że od emisji pierwszego odcinka „Pani Gadżet” minęło już dwanaście lat. Przez cały ten okres program prowadziła Anna Nowak-Ibisz.

Anna Nowak-Ibisz to aktorka i prezenterka telewizyjna. Drugi człon jej nazwiska nie jest przypadkowy, ponieważ w latach 2005-2009 była żoną znanego prezentera – Krzysztofa Ibisza. Owocem ich związku jest syn Vicent.

Koniec „Pani Gadżet”

Dwanaście lat to niezwykle długi okres czasu. Przez dwadzieścia cztery sezony emisji programu Anna Nowak-Ibisz zyskała pokaźne grono sympatyków. Niestety, jak informuje portal wirtualnemedia.pl to koniec „Pani Gadżet„. Informację tę potwierdziło już również biuro prasowe TVN Warner Bros.

W wiosennej ramówce TVN Style nie pokażemy nowych odcinków „Pani Gadżet”. Pracujemy za to nad nowym programem z prowadzącą Anną Nowak-Ibisz

Z komunikatu wynika, że fani Anny Nowak-Ibisz mogą być spokojni o jej dalsze losy. Wygląda na to, że zobaczymy ją w nowym programie. Na razie nie wiadomo jednak czy emisja nowej produkcji będzie już w wiosennej ramówce, czy dopiero na jesień.

Włodarze stacji nie wykluczają również, że w przyszłości „Pani Gadżet” również powróci do ramówki w nowej odświeżonej formie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Marek

Michał Wiśniewski ze łzami w oczach błagał o pilną pomoc. Wiadomo, co dzieje się z jego mamą

Joanna Opozda - fot. Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda