w

Osłupienie na weselu. Panna młoda zafundowała odważny taniec dla pana młodego [VIDEO]

fot. TikTok screenshot

Taniec jest bardzo ważnym elementem wesela, ale to, co zrobiła pewna panna młoda, zdecydowanie odbiega od przyjętych standardów. Kobieta zaprezentowała wyjątkowo odważny układ taneczny przed swoją drugą połówką. Nie wszyscy pozytywnie przyjęli jej występ.

Na organizowanych obecnie weselach często pojawiają się atrakcje, które mają za zadanie zabawić przybyłych gości. Niektóre pary starają się jednak samodzielnie zapewnić wrażenia i rozrywkę innym. Ponad 4 mln wyświetleń zdobyło niecodzienne nagranie z wesela pewnej pary.

Zaprezentowała taniec dla pana młodego

Jak możemy zaobserwować na nagraniu, które pojawiło się na TikToku, podczas wesela panna młoda postanowiła zafundować niecodzienną niespodziankę swojemu mężowi, który zdawał się nie wiedzieć o jej planie.

Kobieta zaprezentowała się w białej kreacji, lecz nie była to suknia ślubna, a obcisłe body z materiałem, który imitował krótką spódnicę. Do tego panna młoda założyła buty na wysokim obcasie i podwiązkę.

Panna młoda zatańczyła przed mężem i gośćmi odważny układ do kilku piosenek Beyonce. Kobieta doskonale sobie radziła, ale na tym się nie skończyło. Po chwili dołączyły do niej jeszcze dwie kobiety w podobnych strojach.

Chociaż na filmiku zdaje się, że większość gości jest zadowolona, to weselny taniec panny młodej nie spodobał się dużej części internautów. W komentarzach pojawiają się głosy krytykujące występ, stwierdzające, że wesele nie jest odpowiednim miejscem na tak odważne i erotyczne tańce.

Uważacie, że panna młoda przesadziła?

@maribelmorianog Quereis ver que paso después del baile de las chicas? 🤭😍 #dance #wedding #foryou #parti #love #husbandwife #dancers #women #fyp #happy@judithendje @saandraflor ♬ sonido original – Maribel

Źródło: TikTok

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Proboszcz przestał płacić alimenty na rzecz swojej córki? Kuria odpowiada na film Zbigniewa Stonogi

Zgotowali piekło ukraińskiemu jeńcowi wojennemu. Rosjanin wykastrował go nożem do tapet