w

Oscary 2023. Colin Farrell z synem na szampańskim dywanie! Po kim Henry Tadeusz odziedziczył urodę? Bachleda-Curuś może być dumna

Colin Farrell - fot. screenshot YouTube @AccessHollywood, @extratv
Colin Farrell - fot. screenshot YouTube @AccessHollywood, @extratv

Gala rozdania Oscarów 2023 wywołała niemałe poruszenie, zwłaszcza wśród fanów Colina Farrella, ponieważ tego wieczoru pojawił się na szampańskim dywanie w towarzystwie syna. Alicja Bachleda-Curuś może być dumna z syna, ponieważ tego wieczoru udzielił pierwszych wywiadów. Co powiedział? Do kogo jest podobny? Musicie to zobaczyć.

Oscary 2023 to najważniejsze i największe święto kina. Zarówno nominowani, jak i kinomaniacy z niecierpliwością czekają na coroczną galę, podczas której nie brakuje łez wzruszenia, powodów do radości oraz niespodziewanych zwrotów akcji. Przypomnijmy tylko, że w ubiegłym roku doszło do tego, że Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka na oczach publiczności.

W tym roku nie brakowało też polskich akcentów. Film IO Jerzego Skolimowskiego walczył o wyróżnienie z kilkoma popularnymi tytułami, ale ostatecznie nie zdobyliśmy statuetki. Niemniej jednak na scenie mogliśmy zobaczyć osiołka, na którego widok publiczność oszalała, a już zwłaszcza Colin Farrell, który przesyłał zwierzęciu namiętne całusy. To właśnie wtedy obiektywy kamer skierowały się w jego kierunku i mogliśmy zobaczyć, że świetnie bawi się na gali w towarzystwie syna, Henry’ego Tadeusza.

Jak wygląda syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella?

O tym, że Colin zamierza wybrać się z synem na galę, dowiedzieliśmy się na kilka dni przed rozdaniem Oscarów. Fani gwiazdora od kilkunastu lat czekali na ten moment, ponieważ dotychczas wraz z Alicją Bachledą-Curuś bardzo chronili jego prywatność.

Na pierwszy rzut oka widać było, że aktor świetnie dogaduje się z nastolatkiem. Henry był wyraźnie podekscytowany i szczęśliwy. Z jego twarzy niemal nie schodził uśmiech i chętnie pozował do zdjęć. Zgodnie z wcześniejszą deklaracją panowie pojawili się ubrani w gustowne smokingi.

13-latek przy okazji 95. ceremonii rozdania Oscarów udzielił pierwszego wywiadu. Billy Bush z Extra.tv dopytywał, czy aktor jest surowym ojcem. Colin natychmiast zażartował, że da synowi 20 dolarów, żeby nie odpowiadał na to pytanie. Nastolatek jednak bez ogródek wyjaśnił, że jego tata jest „miły”, a zaraz po tym udał, że ociera pot z czoła i dodał:

Nie, nie, jest zdecydowanie miły.

https://www.youtube.com/watch?v=WZRN4i0mIoo&t=36s

Dziennikarze starali się wyciągnąć od chłopaka jak najwięcej informacji. Poprosili go, by podzielił się jakąś nieznaną nikomu ciekawostką na temat Farrella. Gdy już miał odpowiedzieć, aktor mu przerwał i zażartował:

Nie poddawaj się presji!

Co roku przed galą odbywają się huczne imprezy, na które są zapraszany gwiazdy. Colin wyjaśnił, że ten weekend spędził z synem w hotelu i w piżamach, zajadając się burgerami, oglądali Wieloryba.

Wiele osób zastanawiało się, po kim syn Farrella odziedziczył urodę. Zdaniem wielu internautów to skóra zdjęta z mamy. Z pewnością jednak poczucie humoru ma po tacie. Zajrzyjcie do galerii poniżej i dajcie znać, czy też tak uważacie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Oscary 2023 - fot. screenshot discussingfilm.net

Oscary 2023. Lista zwycięzców. Kto w tym roku odebrał statuetkę?

Jamie Lee Curtis - fot. screenshot Twitter @AlertaNews24

Jamie Lee Curtis podbija internet. Tak zareagowała na pierwszego w życiu Oscara! Ten moment przejdzie do historii