w

Opozda i Królikowski to już przeszłość. Rozwodzą się. „Pozew wpłynął do sądu”. Sprawa może trwać dłużej niż ich małżeństwo

Joanna Opozda, Antek Królikowski, fot. AKPA
Joanna Opozda, Antek Królikowski, fot. AKPA

Małżeństwo Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy dobiega końca. Jeden z tabloidów ustalił, że do sądu wpłynął już pozew rozwodowy. Co wiadomo na ten temat?

Joanna Opozda i Antek Królikowski przez pewien okres czasu tworzyli jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Gdy media obiegła wieść o tym, że są razem, w krótkim czasie zyskali grono wiernych fanów, którzy bardzo im kibicowali. Niestety nie zawsze świetnie im się układało. Już po kilku miesiącach znajomości media obiegła wieść o ich rozstaniu. Z czasem jednak wiele zaczęło wskazywać na to, że obdarzyli się szczerym uczuciem, ponieważ dali sobie drugą szansę, a krótko po tym stanęli na ślubnym kobiercu. Po ceremonii, która odbyła się w sierpniu ubiegłego roku, potwierdziły się plotki o ciąży aktorki. Wiele osób uważało, że teraz już nic nie jest w stanie ich rozdzielić, jednak szybko wszyscy zostali wyprowadzeni z błędu.

Chwilę po tym, jak długo wyczekiwany syn pary, Vincent, przyszedł na świat, Pudelek poinformował o ich rozstaniu. W jednym z artykułów wyjaśniono, że zaczął imprezować oraz związał się z inną kobietą. Od tamtego momentu żadne z nich nie komentowały tych doniesień, choć zdjęcia paparazzi potwierdzały, że układa sobie życie z kimś innym.

Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył — tłumaczyło źródło portalu.

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą rozwód

Joannie na początku nie było łatwo, tym bardziej że od narodzin synka musiała nauczyć się funkcjonować w pojedynkę. Oczywiście mogła liczyć na wsparcie mamy, która poświęca jej swój czas, jednak nie jest w stanie zrekompensować Vincentowi braku ojca. Królikowski stara się angażować w opiekę nad chłopcem, jednak nie spędza z nim tak dużo czasu, jak inni ojcowie.

Opozda w krótkim czasie stanęła na nogi, a na jej twarzy ponownie zagościł uśmiech. Z całej tej sytuacji z pewnością wyszła silniejsza, czego najlepszym dowodem jest to, że właśnie rozpoczyna nowy etap w swoim życiu. Niedawno zakupiła mieszkanie, do którego lada chwila przeprowadzi się z synkiem. Niestety przez ostatnie wydarzenia, zmuszona była wrócić już do pracy. Po godzinach jest także wziętą influencerką.

Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę — wyznała w wywiadzie dla Party.

Super Express donosi, że przed nią kolejne poważne zmiany. Mimo że z Królikowskim trzymają się na dystans, nadal formalnie są małżeństwem. Najprawdopodobniej już niedługo się to zmieni, ponieważ z ustaleń tabloidu wynika, że do jednego z warszawskich sądów trafił pozew rozwodowy. Niestety wiele wskazuje na to, że będą musieli jeszcze trochę poczekać na finał sprawy.

Jak udało nam się ustalić, do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął pozew rozwodowy. Para czeka na wyznaczenie pierwszego terminu. Niewykluczone, że wszystko może przeciągnąć się w czasie nawet o rok… Do tego czasu małżonkowie powinni ustalić kwestię opieki nad dzieckiem oraz sprawy majątkowe.

Na tę chwilę nie wiadomo, kto jako pierwszy wystąpił do sądu z wnioskiem o rozwód. Miejmy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości poznamy kolejne szczegóły tej sprawy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Oliwia

Marcin Hakiel, fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel po rozstaniu nie może odgonić się od kobiet! „Propozycji kawy na mieście wiele spływa”. Wspomniał o TRZECIM dziecku

Eurowizja 2022. Drugi półfinał - fot. Instagram

Eurowizja 2022. Drugi półfinał. Oto lista artystów. Kto ma szanse na awans do finału?