w

HahaHaha

O tym biznesie Krzysztofa Rutkowskiego mało kto wie! Zarabia na nim krocie!

Fot. Krzysztof Rutkowski / Instagram

Krzysztof Rutkowski bez wątpienia ma głowę do interesów. Od jakiegoś czasu inwestuje w zupełnie nową dla siebie branżę. Co to takiego?

Pierwszym skojarzeniem związanym z Krzysztofem Rutkowskim jest agencja detektywistyczna. I faktycznie 61-latek ma prężnie rozwijającą się międzynarodową firmę oferującą usługi detektywistyczne na całym świecie. To jednak nie wszystko.

Już jakiś czas temu Rutkowski w rozmowie z Super Expressem zdradził, w jaki sposób zarabia pieniądze. Powiedział wtedy:

 Jestem nie tylko właścicielem biura detektywistycznego, lecz działam też w branży konsultingowej, doradczej, a także medialnej. Jestem również większościowym udziałowcem portalu i telewizji patriot 24, jak również nasza wielkopolska.

Mimo iż brzmi imponująco to nadal nie wszystkie biznesy Krzysztofa. Od jakiegoś czasu zaangażował się on w tzw. flipy. Na czym to polega? Biznesmen wyjaśnił: – Kupuje apartamenty w Polsce, ale i za granica, np. w Gracji. Remontuję je i sprzedaję z zyskiem. Cały czas obracam gotówką.

Na jednym sprzedanym mieszkaniu detektyw może zarobić od kilkudziesięciu do nawet kilkuset tysięcy złotych. We wspomnianej rozmowie z portalem „SE” Krzysztof otwarcie przyznał, że stać go na wiele rzeczy i nie widzi nic złego w tym, aby korzystać z luksów.

– Każdy z nas jeżeli ma możliwość i dostęp do luksusu powinien z niego korzystać. Ja bardzo ciężko pracuję i nie mam zamiaru żałować sobie i swojej rodzinie na coś, co jest w zasięgu mojej ręki. ​W moim życiu bywały momenty, że było bardzo źle, ale dziś moje firmy osiągnęła bardzo dobry pułap ekonomiczny. Nie będę sobie żałował na drogie ciuchy i luksus bo mnie na nie po prostu stać.

Zgadzacie się z podejściem Rutkowskiego do finansów?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Małgorzata Rozenek nie ma chwili spokoju nawet w domu! Co jej przeszkadza?

Michał Koterski zgubił bezcenny przedmiot. Chce nagrodzić uczciwego znalazcę