w

Nudysta zastrzelił ekshibicjonistę, który „zadowalał się” na plaży. Tragiczny finał awantury

fot. zdjęcie ilustracyjne - plaża nudystów (Albert Yam, CC BY-SA 3.0)

Na francuskiej plaży nudystów „La Mama” niedaleko Lyonu doszło do wstrząsającej sytuacji. 76-letni nudysta po krótkiej awanturze zastrzelił 46-letniego ekshibicjonistę, który zachowywał się na plaży w niestosowny sposób.

Do zdarzenia doszło w sobotę 23 lipca około godziny 10:30. 76-letni nudysta, który pozwolenie na broń posiadał z powodu zamiłowania do łowiectwa, zastrzelił 46-letniego mężczyznę, który „zadowalał się” wpatrując się w nieznajome mu kobiety. W tym czasie na plaży przebywał tłum ludzi.

Choć plaża „La Mama” przeznaczona jest dla nudystów, zachowanie 46-latka przekraczało wszelkie normy. Ekshibicjonista zaczął zaczepiać kobiety i wykrzykiwać w ich stronę obelgi, a następnie zaczął onanizować się, wpatrując się w plażowiczki. To zachowanie nie spodobało się 76-latkowi.

76-letni nudysta zastrzelił mężczyznę po tym, jak ten wykrzykiwał obelgi pod adresem plażowiczów, a następnie zaczął „się zabawiać”, wpatrując się w inną kobietę – podała francuska policja.

Ekshibicjonista zginął na miejscu

76-latek wystrzelił trzy razy, a 46-latek, który najprawdopodobniej pochodził z Lyonu, zmarł na miejscu. W związku z sobotnimi wydarzeniami „La Mama” została tymczasowo zamknięta na potrzeby śledztwa. Funkcjonariusze zamierzają przesłuchać świadków zdarzenia.

Mimo że udało się już ustalić, iż 76-letni myśliwy miał pozwolenie na broń, nadal nie wiadomo, dlaczego mężczyzna zabrał strzelbę na plaże. Policjanci, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia, nie napotkali oporu z jego strony i nudysta od razu przyznał się do winy.

Plaża „La Mama” położona w Grand Parc Miribel-Jonage na obrzeżach Lyonu została przeznaczona do użytku przez naturystów w 2007 roku.

Źródło: Sky News ; o2 ; France3

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

  1. W sumie jak można oczekiwać, że pokazując publicznie swoje nagie ciało ktoś nie wytrzyma i będzie chciał się zadowolić? Każdy golas nudysta powinien sie z tym liczyć, że może go takie cos spotkać. To, że on uważa, że to „normalne być nago” nie znaczy, że nie trafi na jakiegoś zwyrola.

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

62-latek bestialsko skatował 3-miesięcznego szczeniaka. Postrzelił go z wiatrówki i dotkliwie pobił

Psy rzuciły się na rowerzystę. 48-latek nie przeżył. „Stały i warczały przy zwłokach”