w

Niespodziewany incydent podczas przemówienia Avril Lavinge. Mocna reakcja gwiazdy: „Spie*dalaj stąd!” [WIDEO]

Avril Lavigne - fot. Instagram @avrillavigne, fot. screenshot Twitter @AvrilNewsFans
Avril Lavigne - fot. Instagram @avrillavigne, fot. ScreenshotTwitter @AvrilNewsFans

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas wystąpienia kanadyjskiej wokalistki Avril Lavigne na gali Juno Award. Jej przemowę, w trakcie trwania wydarzenia, przerwała półnaga aktywistka. Reakcja gwiazdy na niespodziewanego gościa szokuje.

Avril Lavigne lata świetności na scenie ma już za sobą. 39-letnia piosenkarka w latach dwutysięcznych była jedną z najbardziej rozpoznawanych artystek młodego pokolenia. Specyficzny, „chłopięcy” styl gwiazdy, oraz teksty piosenek opowiadające o jej młodzieńczym buncie i nietrwałych związkach, stały się inspiracją do propagowania subkultury skejtów w mediach. Piosenkarka na przestrzeni lat przeszła również wiele spektakularnych metamorfoz – z pyskatej dziewczyny z sąsiedztwa z deskorolką w dłoni, stała się kobietą wampem, o której, w kontekście wielu skandali z jej udziałem, rozpisywały się liczne serwisy plotkarskie na całym świecie. Obecnie, o wokalistce bardziej mówi się przez pryzmat jej rozstań m.in. z muzykiem Mod Sunem. Ostatnio gwiazda coraz częściej widywana jest w towarzystwie byłego partnera Kylie JennerTygi.

Co jakiś czas Avril udaje się wypuścić nowego singla i uświetnić swoją obecnością branżowe imprezy. W nocy z 13 na 14 marca artystka była gościem gali Juno Awards w Rogers Place w Edmonton w Albercie, podczas której przyznane zostały nagrody za najlepsze nagrania i kompozycje stworzone w ubiegłych latach. Nikt nie spodziewał się, że wystąpienie autorki hitu Girlfriend zostanie gwałtownie przerwane przez epatującą golizną kobietę.

Ekologiczna aktywistka przerwała galę wręczenia nagród

Avril, na scenie wydarzenia pojawiła się w długim, skórzanym płaszczu. Widać było, że piosenkarka miała w tym dniu dobry humor. Gdy rozpoczęła zapowiedź występu pierwszego pandżabskiego artysty w historii ceremonii — AP Dhillona, nagle z widowni na scenę wbiegła półnaga kobieta, odziana wyłącznie w różowe spodnie i bandamkę. Na sutkach miała umieszczone połyskujące naklejki. Na nagim ciele kobiety można było dostrzec wypisane liczne, proekologiczne hasła m.in.: „Uratujcie Zielony Pas”, „Czas ucieka, zostało nam 745 dni”, „Przestańcie wycinać stare lasy”. Avril, mimo zaskoczenia, próbowała kontynuować swoją przemowę, jednak po chwili wesoła aparycja intruzki wyprowadziła przemawiającą z równowagi. Artystka, wprost do mikrofonu krzyknęła w stronę golaski:

Spie*dalaj stąd,wyp*erdalaj, su*o!

Wulgarny apel artystki spotkał się z entuzjastyczną reakcją widowni, która również była zaskoczona całym zajściem, ale także postawą gwiazdy. Chwilę po tym, ochrona usunęła aktywistkę ze sceny. Podczas odbierania swojej nagrody, Avril Lavigne dość zabawnie odniosła się do całego incydentu:

Oby tym razem nikt mi nie przerwał, bo mu dowalę […].

Spodziewalibyście się takiej ostrej reakcji artystki?

Avril Lavigne – fot. screenshot Twitter @AvrilNewsFans
Avril Lavigne – fot. screenshot Twitter @AvrilNewsFans

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Bartek

Doda - fot. Screenshot Instagram @dodaqueen, @dariuszpachut

Doda NIE odwzajemnia miłości dzieci swojego partnera? „Dlaczego wy mnie tak kochacie?”

Przespała się z ponad 700 mężczyznami - fot. Instagram @belindalove_coach

Celebrytka przespała się z ponad 700 mężczyznami! Zbliżenie proponowała nawet w supermarkecie. „Byłam gotowa krzywdzić innych”