w

Nieodpowiedzialność nie zna granic? 11-latka wjechała traktorem na DACH DOMU! Szaleńcza jazda miała tragiczny finał

11-latka wjechała traktorem w dach budynku - fot. Facebook @ffalthofen
11-latka wjechała traktorem w dach budynku - fot. Facebook @ffalthofen

W czwartek 2 czerwca około godziny 15 doszło do nietypowego zdarzenia w miejscowości Silberegg. Lokalne służby otrzymały zgłoszenie o traktorze… na dachu domu. Gdy zobaczyli, kto siedzi za kierownicą, oniemieli.

Życie na gospodarstwie rolnym rządzi się swoimi prawami. Większość dzieci już od najmłodszych lat pomaga rodzicom w codziennych obowiązkach, ucząc się przy tym tego jakże trudnego fachu. Niestety tym razem miało to tragiczny finał.

11-latka wjechała traktorem na dach domu

Pewna austriacka rodzina wybrała się razem na pole, by zwozić bele z sianokiszonką. Dorośli postanowili posadzić za sterami wielkiego ciągnika marki John Deere 11-letnią dziewczynkę, która nieoczekiwanie straciła panowanie nad pojazdem. Przejechała łąkę, ogrodzenie oraz przedarła się przez żywopłot, a rajd skończyła na dachu domu.

Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce dojechały służby, które wprost nie dowierzały własnym oczom. Za kierownicą siedziała dziewczynka, która odniosła poważne obrażenia. W ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem do szpitala.

Z pewnością wiele osób zastanawia się nad tym, co stanie się teraz z jej rodzicami, którzy wykazali się ogromnym brakiem wyobraźni. Otóż… nic. Zgodnie z obowiązującym prawem nie mogą zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej. Dziewczynka kierowała pojazdem na terenie prywatnej posesji, a tam nie obowiązują przepisy ruchu drogowego. W takiej sytuacji nie ma znaczenia ile lat miał kierowca, który spowodował groźny wypadek.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Dwuletni Mareczek zginął przez matkę? - fot. materiały prasowe

To ojciec reanimował dwuletniego Mareczka z Mysłowic. Teraz zabiera głos: „Ta sprawa mnie k**wa przerasta”. Wierzy, że to matka go zabiła?

Kierowca autobusu uratował koźlątko - fot. Facebook @Mobilis-396588810435098

Pirat drogowy potrącił ciężarną sarnę. Koźlęta dosłownie z niej WYPADŁY! Kierowca warszawskiego autobusu ruszył na pomoc