w ,

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Niektórzy Polacy nie chcą wynajmować mieszkań dla Ukraińców! Julia Kamińska prosi o pomoc!

Fot. Julia Kamińska / Instagram / Pixabay

Julia Kamińska żali się na Instagramie, że ma problem ze znalezieniem mieszkania dla rodziny Ukraińców. Niektórzy Polacy nie chcą im wynajmować swoich mieszkań.

W czwartek w ubiegłym tygodniu na Ukrainie rozpoczęła się okrutna wojna. Od tego czasu Rosjanie non stop bombardują ukraińskie miasta. Nic więc dziwnego, że ludzie starają się z nich uciekać w bezpieczniejsze miejsca.

Jednym z kierunków uchodźców z miast objętych wojną jest Polska. Wielu Ukraińców przebywa obecnie w korkach na granicach, aby uciec ze swojego kraju. Część z nich podróżuje koleją, a niektórzy nawet pieszo!

W Polsce na szczęście miało miejsce pospolite ruszenie i mnóstwo Polaków, zaangażowało się w pomoc humanitarną dla tych potrzebujących ludzi. Niestety nie wszyscy. Aktorka Julia Kamińska chce wynająć mieszkanie dla rodziny z Ukrainy i ma z tym poważny problem. Oto co powiedziała na Instagramie.

– Przepraszam Was za mój stan, jestem troszkę chora. Czy ktoś z Was ma do wynajęcia mieszkanie w Markach? Próbuję od godziny (…) znaleźć mieszkanie dla mamy z dzieckiem z Ukrainy. Chcę to mieszkanie wynająć dla niej, ale napotykamy opór. Okazuje się, że nie wszyscy chcą wynajmować mieszkania osobom z Ukrainy. Jestem tym dość zdruzgotana. Jeśli macie na wynajem mieszkanie w Markach, wygodne i fajne, dla mamy z dzieckiem, to ja bym chciała je wynająć.

Aktorka poprosiła osoby, które są w stanie jej pomóc o kontakt poprzez Instagrama. Wystarczy wysłać jej wiadomość prywatną. Poniżej znajdziecie jej profil.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Obrońcy Wyspy Węży wciąż żyją?! Nowe informacje

Monika Brodka w kreatywny sposób chce pomagać uchodźcom! Bardzo praktyczny pomysł