w

DramatDramat

Nie żyje najpopularniejsza „Mała miss” na świecie. Rodzina podała przyczynę śmierci Kailii Posey

Kailia Posey, fot. screenshot YouTube
Kailia Posey, fot. screenshot YouTube

Kailia Posey była niegdyś największą gwiazdą programu Mała miss. 16-latka nieoczekiwanie zmarła. Rodzina dopiero teraz zdecydowała się ujawnić oficjalną przyczynę śmierci.

Mała miss to program, który był emitowany w telewizji w latach 2009-2013. Widzowie obserwowali w nim, jak małe dziewczynki walczyły o koronę miss piękności. Jedną z nich była Kailia Posey. Urocza brunetka w mig podbiła serca widzów z całego świata. Nie dość, że była piękna, to jeszcze rozsadzała ją energia, a uśmiech niemalże nie schodził jej z ust. Dzięki temu pojawiła się na plakacie promującym program i zyskała ogromną rozpoznawalność.

Mimo upływu lat nie zrezygnowała z kariery i odnosiła kolejne sukcesy. Na początku tego roku poinformowała, że chce zawalczyć o tytuł Miss Washington Teen USA, jednak nie zdążyła sięgnąć po ten tytuł.

Nie żyje najpopularniejsza Mała miss

W poniedziałek, 2 maja, matka Posey za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o jej śmierci. W krótkim oświadczeniu zaapelowała do fanów Małej miss, by uszanowali prywatność rodziny zmarłej nastolatki.

Brak mam słów. Zniknęła piękna dziewczynka. Proszę o uszanowanie naszej prywatności, gdy opłakujemy utratę Kailii. Moje dziecko na zawsze – napisała.

Wiele osób zastanawiało się, co wydarzyło się w życiu 16-latki, że tak nagle odeszła. Dopiero w rozmowie z portalem TMZ najbliżsi przekazali, że popełniła samobójstwo.

Chociaż była odnoszącą sukcesy nastolatką ze świetlaną przyszłością, niestety w pewnym momencie zdecydowała o zakończeniu swojego życia na Ziemi — czytamy na łamach tabloidu.

Zagraniczne media wcześniej podawały, że Kailia zmarła w wypadku samochodowym, jednak jak widać, było to dalekie od prawdy. Rodzina, przyjaciele i fani są zdruzgotani tą informacją. Nastolatka odnosiła ogromne sukcesy w konkursach piękności, a oprócz tego trenowała też gimnastykę. Kilka miesięcy temu dostała się do drużyny cheerleaderek. Nie ukrywała też, że interesuje się lotnictwem i w przyszłości planowała zrobić licencję pilota.

Trudno wyobrazić sobie, co czuje teraz jej rodzina…

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Krzysztof Jackowski, fot. screenshot YouTube

Krzysztof Jackowski widzi maj w czarnych barwach. „Zaczną mówić oficjalnie o gotowości przystąpienia do konfliktu”. Co z maturami?

Władimir Putin, fot. screenshot YouTube

Władimir Putin wybrał już swojego następcę? Nie uwierzycie, kto miałby przejąć władzę w Rosji