w

Neymar niedawno przepraszał partnerkę, a teraz ZNOWU ZDRADZIŁ?! Bruna Biancardi przerwała milczenie. „Zawiodłam się”

Neymar Jr, Bruna Biancardi - fot. Instagram @brunabiancardi
Neymar Jr, Bruna Biancardi - fot. Instagram @brunabiancardi

Wszystko wskazuje na to, że Neymar ma ogromne problemy z dochowaniem wierności. Po głośnej aferze publicznie przepraszał Brunę Biancardi i dostał od niej drugą szansę. Wszystko wskazuje na to, że szybko ją zmarnował.

Neymar to popularny brazylijski piłkarz, który na co dzień gra w Paris Saint-Germian. Na murawie wyróżnia go jednak nie tylko styl gry, ale i uroda. Z powodzeniem mógłby zawalczyć o tytuł najprzystojniejszego sportowca, a dzięki głosom fanek zostawiłby konkurencję daleko z tyłu. Niejedna próbowała zdobyć jego serce, lecz udało się to nielicznym.

W 2021 roku piłkarz potwierdził, że jest w związku z Bruną Biancardi. Zakochani chętnie publikowali w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia, na których wyglądali na bardzo szczęśliwych. Pojawiały się nawet głosy, że wkrótce staną na ślubnym kobiercu, lecz po roku znajomości ogłosili rozstanie, a w kuluarach szeptano, że przyczyniła się do tego niewierność Neymara. Mimo to dali sobie drugą szansę i wszystko wskazywało na to, że już nic ich nie złamie. W kwietniu tego roku ogłosili, że zostaną rodzicami, a niedługo po tym sportowiec przyznał, że zdradzał partnerkę.

Wszystko to dotarło do jednej z najbardziej wyjątkowych osób w moim życiu. Kobieta, o której marzyłem, by była u mego boku, matka mojego dziecka. Dotarłem do twojej rodziny, która jest dziś moją rodziną. Bru już przeprosiłem za swoje błędy, za niepotrzebne nagłośnienie, ale czuję się w obowiązku publicznie to potwierdzić. Jeśli sprawa prywatna stała się publiczna, przeprosiny muszą być publiczne. Nie wyobrażam sobie siebie bez ciebie. Zawsze my. Kocham cię — pisał na Instagramie.

Choć przeprosił, wszystko wskazuje na to, że słowa nie dotrzymał.

Neymar ZNOWU ZDRADZIŁ ciężarną Brunę Biancardi?!

31-latek znany jest z tego, że lubi imprezować i otaczać się pięknymi kobietami. To przysporzyło mu wiele problemów i ucierpiał na tym jego wizerunek, ale zdaje się, że on niewiele sobie z tego robi. Hiszpańskie tabloidy miały nawet ustalić, że podpisał z Bruną specjalny pakt, dzięki któremu mógł np. współżyć z innymi kobietami, ale nie mógł się z nimi całować. Dotychczas nie potwierdzili istnienia takiego dokumentu, lecz nawet jeśli go podpisali, to wychodzi na to, że któryś z określonych w nim warunków nie został spełniony.

Niedawno paparazzi przyłapali piłkarza, jak bawił się w jednym z hiszpańskich klubów w towarzystwie dwóch kobiet. Wideo obiegło internet, a w sieci natychmiast zaroiło się od podejrzeń, że nie dotrzymał słowa i znowu zdradził matkę swojej nienarodzonej córeczki. Mimo że nie skomentował sprawy, ciekawość podsycił opublikowany przez Brunę post, w którym otwarcie przyznała, że jest jej bardzo ciężko.

Zdaje sobie sprawę z tego, co się stało i kolejny raz się zawiodłam. Ale podczas ostatniej części mojej ciąży, moje skupienie i zmartwienie to wyłącznie moja córka i tylko o niej myślę w tej chwili. Doceniam za przesyłanie miłości — napisała.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Weronika Gronczewska fot. Instagram @weronika_vegh

Weronika z „Love Island” w ogniu krytyki widzów i uczestników programu. „Przegina, nie da się jej słuchać”

Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki. Poszło o zawartość jej lodówki. „To się nazywa LENISTWO”