w

Na plaży znaleziono trójkę martwych dzieci. Ich mama w środku nocy szła boso promenadą, kompletnie przemoczona

fot. NBC screenshot

Policjanci z Nowego Jorku są w trakcie badania potwornej i tajemniczej sprawy. Na plaży w dzielnicy Coney Island znaleziono trójkę nieprzytomnych małych dzieci. Maluchy miały 7 lat, 4 lata oraz 3 miesiące. Po przewiezieniu do szpitala lekarze stwierdzili ich zgon, a matka została zatrzymana, gdy kompletnie przemoczona szła nadmorską promenadą.

Jak przekazuje NBC, nowojorscy policjanci w poniedziałek 12 września odebrali alarmujące zgłoszenie. Kenneth Corey, szef NYPD, przekazał, że o godzinie 1.30 w nocy do dyżurnego dodzwonił się zaniepokojony mieszkaniec Brooklynu, który obawiał się, że jego krewna mogła skrzywdzić trójkę swoich małych dzieci.

Odnaleźli trójkę dzieci na plaży. Lekarze stwierdzili ich zgon

Policjanci z NYPD natychmiast udali się do miejsca zamieszkania kobiety, które ujawnił im zgłaszający. Nikt nie odpowiadał na pukanie, ale drzwi do apartamentu były odblokowane i funkcjonariusze weszli do środka. Zastali tam mężczyznę, który przedstawił się jako ojciec jednego z dzieci. Potwierdził on obawy zgłaszającego i przekazał, że podejrzewa, iż kobieta udała się z dziećmi na nadmorską promenadę w Coney Island.

Rozpoczęło się szeroko zakrojone poszukiwanie, podczas którego policjanci sprawdzali promenadę, teren plaży, pobliskie szpitale. Po około 90 minutach do dyżurnego zadzwonił kolejny telefon w tej sprawie. Funkcjonariusze udali się na przecięcie promenady Riegelmann i Brighton 6th Street.

Znaleźli tam matkę dzieci, Erin Merdy, w stanie, który określili jako przerażający. 30-latka była bosa i kompletnie przemoczona. Kobieta była w towarzystwie członków rodziny, ale nie miała przy sobie żadnego z trójki dzieci.

„Nic nie powiedziała”

Poszukiwanie zintensyfikowano i tuż przed godziną 5 rano policjanci znaleźli trójkę nieprzytomnych dzieci. Odnalezione tuż przy brzegu maluchy to 7-letni chłopiec i dziewczynki w wieku 4 lat i 3 miesiący. Niestety, mimo podjętych działań dzieci nie udało się uratować i lekarze stwierdzili ich zgon.

Jak przekazał podczas konferencji prasowej Kenneth Corey, sprawa jest bardzo tajemnicza. 30-letnia kobieta została zatrzymana i przewieziona na komisariat, gdzie policjanci próbują dowiedzieć się, co się stało. Kobietę przesłuchiwano, jednak nie odpowiadała na żadne pytania. Śledztwo nadal trwa.

„Jak dotąd, kobieta nic nie powiedziała” – przekazał Corey.

Źródło: NBC New York

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Jessica Miemiec - fot. Instagram @rolnikszukazonytvp

Jessica z 5. edycji programu „Rolnik szuka żony” wystąpi w „Magii nagości”! Pokazała zdjęcie z planu zdjęciowego. Kiedy premiera?

Poszedł na randkę z Dodą. Ujawnił, jak było w rzeczywistości. „Telewizja pokazała tylko urywki”