w

SuperSuper

Miłosne igraszki na lotnisku w Pyrzowicach. Świadkowie dopingowali kochankom: „Dajesz, dajesz” [VIDEO]

fot. Facebook screenshot (Baranów International Memeport) / Zygmunt Put CC BY-SA 4.0

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać parę oddającą się miłosnym uniesieniom w miejscu publicznym. Kochankowie zostali przyłapani na jednym z parkingów leżących na terenie portu lotniczego Katowice-Pyrzowice.

Seks w miejscu publicznym jest traktowany jako nieprzyzwoity wybryk nie tylko przez większość osób, ale i polskie prawo. Za miłosne igraszki grozi nagana, grzywna do 1500 zł, a nawet ograniczenie wolności. Nie wszystkim kary są jednak straszne i co jakiś czas w sieci pojawiają się kolejne filmiki, na których widać pary przyłapane podczas tego aktu.

Miłosne uniesienia na terenie lotniska

We wtorek, 30 sierpnia w mediach społecznościowych pojawiło się krótkie nagranie z dwójką dorosłych w trakcie miłosnych igraszek. Opublikowane na stronie „Baranów International Memport” wideo zostało zarejestrowane w nietypowym miejscu, ponieważ para uprawiała seks na parkingu czarterowym B2 znajdującym się na terenie portu lotniczego Katowice-Pyrzowice.

Autor nagrania, który przejeżdżał akurat drogą wzdłuż płotu, postanowił kibicować parze. „Dajesz, dajesz!’ – słyszymy na filmie.

Służby prasowe Katowice Airport potwierdziły, że filmik został nagrany na terenie lotniska w Pyrzowicach, lecz nie były chętne do dalszego skomentowania sytuacji.

Nagranie możecie obejrzeć poniżej:

Miłośnicy wrażeń

Okazuje się, że okolice lotniska w Pyrzowicach są miejscem często odwiedzanym przez poszukujące wrażeń pary i w przeszłości doszło już do podobnych incydentów.

„To może być akt tzw. doggingu, czyli ludzie umawiają się na stosunek seksualny w miejscu publicznym i przez internet zapraszają innych do podglądania ich. Jest jeszcze dodatkowe ryzyko bycia oglądanym przez przypadkowych przechodniów czy kierowców. Być może przejeżdżający człowiek był przypadkowy, a może… był uczestnikiem całego zdarzenia” – skomentowała nagranie dla „o2.pl” seksuolożka Aleksandra Sarna.

Źródło: Facebook ; o2.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Kobieta w środku nocy dostrzegła stojące na poboczu dziecko - fot. screenshot Facebook

[WIDEO] W środku nocy zauważyła stojące na poboczu dziecko. Już miała ruszać mu na ratunek, gdy zorientowała się, że to PUŁAPKA!

Jane Fonda ma chłoniaka - fot. screenshot Instagram @janefonda

Jane Fonda przekazała smutne wieści. 84-latka od kilku miesięcy walczy z chłoniakiem. „Rozpoczęłam chemioterapię”