w

Michał Wiśniewski pogrążony w smutku. Pożegnał wiernego przyjaciela

Fot. YouTube (Screenshot) / Instagram (m_wisniewski1972)

Problemy nie oszczędzają ostatnio Michała Wiśniewskiego. Wokalista co rusz przekazuje przykre informacje. Tym razem związane z jego wiernym przyjacielem.

Michał Wiśniewski bez wątpienia jest jedną z najbarwniejszych i najbardziej charakterystycznych postaci w polskim show-biznesie. I choć jego zespół „Ich Troje” najlepsze lata ma już za sobą, to niezmiennie od 1995 roku możemy oglądać ich na scenie.

I choć przez wiele lat działalności scenicznej żeńska część zespołu zmieniała się kilkukrotnie, to trzon zespołu nadal tworzą założyciele, czyli Michał Wiśniewski i Jacek Andrzej Łągwa. Pierwszy z wymienionych liderów nie ma jednak ostatnio łatwego czasu.

Michał już w ubiegłym roku informował o tym, że rozwiązał swoje poważne problemy finansowe i pod tym względem ustabilizował swoją sytuację. Ostatnie tygodnie nie szczędzą mu problemów z innych gałęzi życia.

Trudny czas dla Michała Wiśniewskiego

Zapewne spora część z Was pamięta, jak Michał w sieci prosił o oddawanie krwi dla jego mamy, którą czekała bardzo poważna operacja, od której tak naprawdę zależało jej życie. Tym razem niestety odszedł bliski przyjaciel rodziny.

Błyskuś był wiernym psim przyjacielem rodziny Wiśniewskich. Towarzyszył im przez 10 lat, zapewne umilając wiele pamiętnych chwil. Michał podzielił się tą smutną wiadomością za pośrednictwem swojego Instagrama, na którym opublikował wspólne zdjęcie z pupilem. Artysta napisał:

Dziś odszedł po 10 latach członek naszej rodziny. Będziemy tęsknić Błyskuś…

Niezawodni fani pośpieszyli ze słowami pocieszenia dla Michała i pozostałych domowników. Na profilu możemy przeczytać:

  • Współczuję sama mam dwa psy i nie wyobrażam sobie jak to będzie, kiedy ich zabraknie 😢
  • Ojej😢 biedny piesio. Współczuję bo to przyjaciel na całe życie nigdy nie opuści człowieka. Prawda taka że człowiek czasami jest gorszy niż zwierz 😣
  • Bardzo, bardzo współczuję 😭 niestety dwukrotnie chowałam członkinie mojej rodziny i doskonale znam ten straszny ból 😭💔
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Marek

Natasza Urbańska - fot. Instagram @nataszaofficial

Natasza Urbańska przed premierą singla na Eurowizję przeszła metamorfozę. Nowa fryzura dodała jej charakteru. „Nicole Kidman?”

Krzysztof Ibisz, Joanna Ibisz - fot. Instagram @krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz po raz kolejny zostanie ojcem? 57-latek wspomniał o… CÓRCE!