w

Michał Milowicz pochwalił się dużo młodszą dziewczyną. Internauci nie zostawili tego bez komentarza: „Córka już DUŻA PANNICA”

Michał Milowicz - fot. Kurnikowski AKPA, Instagram @michal_milowicz
Michał Milowicz - fot. Kurnikowski AKPA, Instagram @michal_milowicz

Michał Milowicz od kilku miesięcy jest w nowym związku. Okazuje się, że jego wybranka, Kasia, jest od niego sporo młodsza. Internauci nie przeszli obok tej informacji obojętnie. Ukochana aktora od razu zareagowała na uszczypliwy komentarz internauty.

Michał Milowicz to aktor i piosenkarz, który za sprawą rodziców zakochał się w twórczości Elvisa Presleya. Od najmłodszych lat marzył o tym, by występować na scenie i od szkoły podstawowej kształcił się muzycznie. Z czasem jednak na pierwszym miejscu zaczął stawiać sport. Zachwycony filmem Wejście smoka zaczął trenować karate, przez co też zdecydował się studiować na Akademii Wychowania Fizycznego.

Ostatecznie jednak postawił na aktorstwo. Na drugim roku studiów jego ojciec zauważył ogłoszenie o castingu do musicalu Metro. Mimo iż nie został przyjęty, poprosił Janusza Józefowicza, by pozwolił mu zostać wolnym słuchaczem. W 1991 roku podjął współpracę z Teatrem Dramatycznym, później też dołączył do Teatru Buffo, gdzie pracował m.in. przy spektaklu Elvis. Z czasem dorobił się przydomków polski Elvis Presley i następca Johna Travolty, dzięki czemu coraz częściej można było zobaczyć go nie tylko na deskach teatru, ale i na szklanym ekranie.

Michał Milowicz pochwalił się nową partnerką

Milowicz zdecydowanie należy do grona najprzystojniejszych polskich aktorów, jednak jeszcze do niedawna nie miał szczęścia w miłości. Kilka lat temu planował ślub ze swoją ówczesną partnerką, jednak ostatecznie do niego nie doszło, ponieważ aktor rozmyślił się na trzy dni przed planowaną uroczystością.

Co mam powiedzieć? Że uciekłem sprzed ołtarza? Można powiedzieć, że po prostu zaniechałem ślubu. Nie grało mi to w duszy. Wiedziałem, że jak ślub odbędzie się teraz, to za kilka tygodni będzie rozwód — wyznał w Dzień dobry TVN.

Z kolei w wywiadzie dla Rewii wyjaśnił, że w przyszłości chciałby założyć rodzinę.

Zamierzam mieć rodzinę. Nie jest tak, że przed laty wybrałem scenę i zrezygnowałem z rodzinnego szczęścia na zawsze.

Być może aktor czekał na idealną kandydatkę, z którą mógłby spełnić swoje marzenie. Czy ją znalazł? Tego nie wiemy, ale pewne jest to, że los po raz kolejny się do niego uśmiechnął i na jego drodze stanęła piękna brunetka. Michał niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, dlatego też przez kilka miesięcy ukrywał przed fanami nową ukochaną. W końcu jednak uznał, że to najwyższy czas, by pokazać światu Kasię. Przy okazji wspólnego urlopu w Tajlandii, zrobili sobie romantyczną fotkę na plaży, która następnie opublikowali na Instagramie.

To były nasze, wreszcie tak bardzo upragnione wakacje — czytamy w opisie.

Trzeba przyznać, że wybranka jego serca jest przepiękną kobietą, a do tego najwidoczniej bardzo w nim zakochaną.

Pod publikacją w mig zaroiło się od komentarzy internautów. Wszyscy zachwycają się nową partnerką Milowicza.

  • Maciej Dowbor: Należało się.
  • Kejti jaka piękna.
  • Jaka piękna para.
  • Piękna para.
  • Wow! Szczęścia!
  • To ja coś chyba przegapiłam. Szczęścia słodziaki.
  • Ależ Ona na Ciebie patrzy. Samych cudowności.

Nie zabrakło też kąśliwych uwag pod adresem zakochanych. Największe oburzenie wzbudził fakt, że Kasia jest od Michała sporo młodsza.

Córka już duża pannica — napisał jeden z obserwatorów.

Ukochana aktora nie pozostawiła tego bez odpowiedzi. Wyjaśniła złośliwemu autorowi, że dzieli ich zaledwie 13 lat różnicy.

Doprawdy? Córka? To jakim cudem ja, mając lat 39, miałabym ojca w wieku 52 lat? Przelicz sobie to raz jeszcze, proszę. Pozdrawiam.

Fanka Michała zwróciła jednak uwagę na to, że Kasia wygląda o wiele młodziej, niż wskazuje na to jej metryka, dlatego też niektórzy mogli odnieść takie wrażenie.

O matko, ja też nie czytając opisu, bym tak pomyślała!! W ogóle Pani nie wygląda tu na 39! Bardziej 29.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć parze szczęścia i jeszcze więcej miłości.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Rowerzystka zginęła pod kołami ciężarówki. Pojawiło się nagranie z kamer monitoringu [VIDEO]

Paulina Smaszcz - fot. screenshot Instagram @paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz o walce z chorobą: „coraz mniej wyraźnie mówię, mam problemy z twarzą”. Co jej dolega?