w

Michał Koterski zgubił bezcenny przedmiot. Chce nagrodzić uczciwego znalazcę

Fot. YouTube / Screenshot

Michał Koterski zwrócił się z ogromną prośbą do fanów, aby pomogli mu w odnalezieniu bezcennego dla niego przedmiotu, w którym przechowywał szereg pamiątek. O co chodzi?

Misiek Koterski – jak często bywa nazywany Michał – jest bardzo charakterystyczną postacią. Aktor zdobył ogromną popularność dzięki roli w filmie „Dzień Świra„. Jego dialog z Markiem Kondratem, gdy miał odmienić czasownik „be” w języku angielskim przeszedł do historii polskiego kina.

Kariera Koterskiego od tego czasu trochę przygasła, ale nadal możemy go regularnie oglądać w różnych polskich produkcjach, a także w programach telewizyjnych. Wystąpił choćby w „Tańcu z gwiazdami” czy „Agent – Gwiazdy”.

W styczniu w kinach ukazał się film, w którym Michał gra główną rolę, czyli Edwarda Gierka, sekretarza KC PZPR. Produkcja ta jest jednak różnie oceniana, co nie jest dla niego najlepszą informacją pod kątem dalszego rozwoju kariery.

Aktor bardzo aktywnie udziela się również w social mediach i właśnie tam skierował nietypowy apel do swoich obserwujących. Okazuje się, że Koterski, będąc na seansie w kinie Cinema City w Galerii Mokotów, zgubił portfel. Nie zależy mu jednak na pieniądzach. W jego wnętrzu miał kilka bezcennych pamiątek, które pragnie odzyskać.

– Dzień dobry kochani, jak tam wasz poniedziałek? No mój nie zaczął się najlepiej. Z piątku na sobotę na ostatnim seansie Spidermana o 21:30 w Galerii Mokotów w Cinema City wysunął mi się portfel z dokumentami, zdjęciami mojego Frysia, świętej pamięci dziadka, Marcelki i osobistymi przedmiotami.

Kilka godzin później dodał kolejną relację, w której wymienił kolejne ważne dla niego przedmioty, które były w portfelu oraz dodał, że nadal go poszukuje.

Niestety na razie portfel się nie znalazł. Smutno mi, bo miałem tam monetę na siedem lat trzeźwości, obrazki, medaliki z Medjugorie. Może kogoś to śmieszyć, ale to ważne dla mnie rzeczy.

Wierzymy, że uda się odnaleźć zgubę!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

O tym biznesie Krzysztofa Rutkowskiego mało kto wie! Zarabia na nim krocie!

Maryla Rodowicz komentuje: „Chodzi mi tylko i wyłącznie o to, żeby to był wyrok sprawiedliwy”