w

Marianna Schreiber oburzona! „Karetka nie przyjedzie. Co się dzieje w tym kraju? Straciłam przytomność i nie mogłam się podnieść”

fot. Instagram screenshot

Marianna Schreiber uległa wypadkowi w którym polała się krew i żali się, że mimo telefonu na pogotowie, karetka nie chciała przyjechać. Żona ministra w rządzie PiS musiała na własną rękę dostać się do szpitala.

Marysia Schreiber popularność zdobyła dzięki udziałowi w „Top Model”, gdzie jej występ wywołał duże kontrowersje, bowiem kobieta jest żoną ministra w rządzie PiS Łukasza Schreibera. Marianna przyznała, że występ w TVN utaiła przed mężem i bała się mu powiedzieć o udziale w show.

Ze względu na swoją relację z mężem, Marianna zdobyła grono obserwujących w mediach społecznościowych. Ostatnio Marysia często wypowiada się o jej związku z mężem oraz o problemach, które się w nim pojawiają.

Niedawno Schreiber zdecydowała się odpowiedzieć na serię pytań zadawanych przez fanów.

Część fanów wprost pytała, czemu nie rozwiedzie się z politykiem.

– „To wszystko jest bardzo skomplikowane… Wiele nas dzieli, ale także łączy…” – tłumaczyła.

Została też zapytana, czy z mężem da się normalnie rozmawiać.

– „Jak najbardziej da się z nim rozmawiać. Jednak na temat polityki lepiej nie wchodzić, bo wtedy już się nie da. Uwielbiam patrzeć, gdy gra z córką w szachy” – wyznała. 

Marianna Schreiber uległa wypadkowi

Po paru wypowiedziach zaległa nagła cisza i Marianna przestała odpowiadać na pytania. Okazało się, że przytrafił jej się groźnie wyglądający wypadek!

Marysia poinformowała, że podczas domowych prac przecięła sobie palec drabiną aż do kości, a chwilę później straciła przytomność.

Karetka nie przyjedzie. Co się dzieje w tym kraju? Masakra! Straciłam przytomność i nie mogłam się podnieść. Powiedzieli, żeby samemu przyjechać” – żaliła się na Instagramie.

Po paru godzinach Marysia podzieliła się zdjęciem ze szpitala, na którym widać zakrwawiony palec. Lekarze zajęli się ranną modelką i założyli jej szynę oraz obiecali, że po ranie nie będzie nawet śladu.

fot. Relacja Marysi z wypadku / Instagram screenshot

Źródło: Instagram – marysiaschreiber

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Maciej Szczęsny usłyszał wyrok za jazdę pod wpływem alkoholu. Wystarczająca kara?

Antoni Pawlicki o świętach: „Będę siedział z częścią rodziny popierającą rząd, który ma krew na rękach”