w

Marcin Prokop zaprezentował nagi tors i pochwalił się mokrym snem. Fanki zwątpiły, gdy go zobaczyły. „Myślałam, że to Podsiadło”

Marcin Prokop - fot. Instagram @_marcinprokop_
Marcin Prokop - fot. Instagram @_marcinprokop_

Marcin Prokop wrzucił do sieci wpis, którym rozpalił wyobraźnię fanek do czerwoności. Nie dość, że zaczął opowiadać o swoim mokrym śnie, to jeszcze wrzucił fotkę z łóżka, na której trudno go rozpoznać. To najbardziej spektakularna metamorfoza tego roku!

Marcin Prokop to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Po krótkiej przygodzie z Telewizją Polską przeniósł się do TVN, by wraz z Dorotą Wellman prowadzić Dzień dobry TVN. Format ugruntował ich pozycję w świecie show-biznesu i przyniósł ogromną popularność, dzięki której mogli rozwinąć skrzydła w swoim fachu.

Gospodarz śniadaniówki ostatnio pojawił się w Hejt Parku Krzysztofa Stanowskiego, gdzie opowiedział, jak wygląda jego praca w telewizji. Okazuje się, że nie spędza dużo czasu na planie zdjęciowym, przez co też jego zarobki nie są aż tak wysokie, jakby się mogło wydawać. Po godzinach angażuje się w inne projekty oraz bez wyrzutów sumienia oddaje się przyjemnościom.

[…] oprócz śniadaniówki robię mnóstwo innych rzeczy, jakbyś sobie policzył, ile czasu spędzam w telewizji porannej, to jest pięć razy po trzy godziny w miesiącuPiętnaście godzin w miesiącu. Czas, który mam do dyspozycji w miesiącu jest dużo szerszy i ja go wykorzystuję. […] To też nie jest tak, że ja mam ciarki żenady, siedząc w programie śniadaniowym, bo gdyby tak było, to pewnie bym go już dawno opuścił. To nie jest praca, która płaci aż tak znakomicie, żebym bez niej sobie nie poradził, natomiast ja mam do tej pracy taki stosunek, że bawię się tym razem z widzem […].

Prokop stara się pozostawać z fanami w stałym kontakcie, dlatego też chętnie udziela się w sieci. Ostatnim zdjęciem wywołał niemałe poruszenie.

Marcin Prokop zgolił brodę

Prowadzący Dzień dobry TVN jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, choć niechętnie dzieli się szczegółami z życia prywatnego. Czasami jednak doświadcza takich sytuacji, o których później chętnie opowiada swoim obserwatorom. Tak było właśnie tym razem, gdy postanowił opowiedzieć fanom, co przydarzyło mu się ostatniej nocy.

kiedy twój sen jest tak nieprzyzwoity, że budzi cię w środku nocy, ale po chwili okazuje się, że to tylko pies wszedł pod kołdrę.

Dziennikarz opatrzył wpis fotografią, na której możemy zobaczyć jego nowe oblicze. Leży w łóżku bez koszulki i w pierwszej chwili aż trudno go rozpoznać. Niektóre metamorfozy nie wymagają szczególnego wysiłku, by zostały okrzyknięte spektakularnymi i najlepszym tego dowodem jest zmiana, jaką zaserwował sobie Marcin Prokop. Wystarczyło, że zgolił brodę i podciął włosy, by fani zaniemówili z wrażenia. Krótko przystrzyżony, filuterny wąsik i loki na głowie sprawiły, że nie tylko ubyło mu lat, ale i zaczął wyglądać jak brat Dawida Podsiadło!

Pod publikacją cały czas przybywa komentarzy. Internauci nie mogą się napatrzeć na jego odmienioną twarz.

  • Rzędzian, normalnie.
  • Podsiadło w lepszej jakości.
  • Kiedy Dawid Podsiadło wejdzie za bardzo.
  • Nie poznałam.
  • Myślałam, że to Dawid Podsiadło.
  • Pomyślałam – co to za Mietek mi się tu wyświetlił?! Sorry Marcin nie poznałam, będziesz bogaty.
  • O ty w życiu.
  • Kto to??
  • O Jezu.

A wy co sądzicie o metamorfozie Marcina?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Agnieszka Chylińska - fot. Instagram @agnieszka.chylinska

Wzruszające wyznanie Agnieszki Chylińskiej. Odniosła sukces w obliczu potwornej tragedii. „Została sama z dziećmi, po nagłej śmierci męża”

Misiek Koterski - fot. Instagram @misiekkoterski

Misiek Koterski w stroju Adama zachwala saunowanie. O mały włos, a pokazałby za dużo. Internauci pękają ze śmiechu: „żaba na liściu”