w

HahaHaha

Marcin Prokop skomentował zaręczyny 18-letniej Roksany Węgiel. Zdradził, jaki prywatnie jest Kevin Mglej!

Marcin Prokop, Kevin Mglej, Roksana Węgiel - fot. Podlewski AKPA, Instagram @kevinmglej
Marcin Prokop, Kevin Mglej, Roksana Węgiel - fot. Podlewski AKPA, Instagram @kevinmglej

Informacja o tym, że 18-letnia Roksana Węgiel zaręczyła się ze swoim partnerem, Kevinem Mglejem, zelektryzowała media. Dopiero co podeszła do matury, a już snuje poważne plany na przyszłość u boku producenta muzycznego. Doniesienia te skomentował Marcin Prokop. Co powiedział?

Roksana Węgiel to popularna wokalistka, choć w ostatnich miesiącach częściej pisze się o jej życiu prywatnym, aniżeli zawodowych osiągnięciach. Pierwsze plotki o tym, że jest zakochana, zaczęły pojawiać się pod koniec 2022 roku, ale ona ich nie komentowała. W końcu w styczniu potwierdziła, że faktycznie jest w związku ze starszym o 8 lat producentem muzycznym, Kevinem Mglejem. Od tamtego momentu coraz częściej publikują wspólne zdjęcia, a niedawno debiutowali razem na ściance.

Krótko po tym gościnnie pojawiła się w utworze TikTokera ŁATWOGANG, w którym zaśpiewała, że jest zaręczona. Informacja ta wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród jej fanów, którzy zaczęli szukać dowodów na zmianę statusu ich relacji. Nie zajęło im to dużo czasu, bowiem krótko po tym Węgiel potwierdziła, że Kevin jej się oświadczył. Nietrudno było się domyślić, że wiele osób będzie podchodziło do tego sceptycznie z uwagi na wiek artystki, ale zakochani zdają sobie nie robić z tego większych wyrzutów i chętnie okazują sobie czułość w miejscach publicznych.

Marcin Prokop komentuje zaręczyny Roksany Węgiel

Przed parą piękny czas, choć nie wiadomo, czy w najbliższym czasie zamierzają zalegalizować związek. W pierwszym wspólnym wywiadzie Mglej potwierdził wersję Roxie, że była to miłość od pierwszego wejrzenia.

To była taka miłość od pierwszego wejrzenia, kiedy spotkaliśmy się w studiu. Żadne z nas tego nie planowało, po prostu zaiskrzyło. Roksana okazała się niesamowicie ciepłą, wrażliwą, empatyczną, dojrzałą osobą i tak, rozpłynąłem się — powiedział w wywiadzie dla Świata Gwiazd.

Gorący temat poruszono też w studio Dzień dobry TVN. Mateusz Hładki opowiedział o ostatnim zamieszaniu wokół 18-latki, co skomentował Marcin Prokop. Dziennikarz nieoczekiwanie zdradził, że miał okazję osobiście poznać 26-latka, który… zrobił na nim bardzo dobre wrażenie.

Pracowałem kiedyś z Kevinem przy jednym projekcie, bo jest współwłaścicielem agencji reklamowej. To bardzo miły i bardzo kumaty, bardzo zabawny chłopak, więc jeśli jest im razem dobrze, to trzymam kciuki za powodzenie tej relacji — powiedział.

Mateusz, przeglądając zdjęcia ze ścianki, powiedział, że wszyscy czekają na ślub, ale oczywiście nie poganiając zakochanych.

Wiesz, spokojnie, niech oni sobie jeszcze narzeczeństwem chwile pobędą — dopowiedział Marcin.

Trzymacie kciuki za Roksanę i Kevina?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Doda opublikowała wyjątkowy wpis i podziękowała za wsparcie. „Czym byłaby królowa bez swojej armii?”

Hailey Bieber - fot. Instagram @haileybieber

Hailey Bieber w ogniu krytyki. Internauci wściekli przez koszulkę gwiazdy! Fani: „Musi zrobić sobie dłuższą przerwę od mediów, aby uratować swój wizerunek”