w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Marcin Hakiel spotyka się z… sobowtórem Kasi Cichopek?! Zdjęcie z uroczą brunetką nie przeszło bez echa

Marcin Hakiel z sobowtórem Kasi Cichopek, fot. Instagram, Instastory @marcinhakiel
Marcin Hakiel z sobowtórem Kasi Cichopek, fot. Instagram, Instastory @marcinhakiel

Marcin Hakiel jeszcze do niedawna bardzo rozpaczał po rozstaniu z Kasią Cichopek, jednak teraz coraz chętniej pokazuje się w towarzystwie pięknych kobiet. Na najnowszym ujęciu zapozował u boku… sobowtóra Kasi Cichopek. Co ich łączy?

Marcin Hakiel długo cierpiał po rozstaniu z Kasią Cichopek. Przez kilka kolejnych tygodni regularnie udostępniał na Instagramie zdjęcia, na których nie tylko można było dostrzec, że zmienił fryzurę i bardzo schudł, a z jego twarzy zniknął uśmiech. Fani byli bardzo zaniepokojeni tym stanem rzeczy, jednak ostatecznie tancerz przyznał, że zapisał się na terapię.

Wystarczy spojrzeć na Hakiela, by zrozumieć, że czas faktycznie leczy rany. Na pierwszy rzut oka widać, że odzyskał energię do życia i nie brakuje mu poczucia humoru. W jednym z wywiadów przyznał, że wiele kobiet pisze do niego z propozycjami matrymonialnymi i jak widać, nie próżnuje. Nie tak dawno temu pochwalił się na Instagramie zdjęciem z piękną brunetką, jednak nie zrobiło ono takiej furory, jak to ostatnie.

Marcin Hakiel w towarzystwie sobowtóra Kasi Cichopek

Marcin i Kasia szykują się do rozwodu. Choć wiele wskazywało na to, że będzie on jedynie formalnością, ponieważ wszystkie najważniejsze kwestie dogadali między sobą, na jaw wyszło, że aktorka nie zamierza tak łatwo odpuszczać i niespodziewanie zmieniła prawnika, który słynie z tego, że jest niezwykle skuteczny.

Ostatnio tancerz pochwalił się w mediach społecznościowych nagraniem, na którym imprezował wspólnie z przyjacielem i kobietami na luksusowym jachcie i w klubie nocnym. Coraz chętniej pokazuje się w towarzystwie pięknych kobiet, najwidoczniej korzystając z uroków bycia singlem.

W poniedziałek, 13 czerwca udostępnił na Instastory ujęcie, na którym pozuje u boku niezwykle urodziwej brunetki o kręconych włosach. Trudno nie zauważyć, że jest bardzo podobna do jego byłej partnerki, Katarzyny Cichopek.

To był dobry dzień — napisał tancerz.

Patrząc na malujące się na ich twarzach uśmiechy, faktycznie można uznać, że ten dzień należało zaliczyć do udanych.

Kim jest urocza brunetka? To Michalina Ryznar, jedna z instruktorek tańca pracujących w Hakiel Akademia Tańca. Oprócz tego jest także blogerką piszącą o modzie i podróżach.

Koniecznie zajrzyjcie do poniższej galerii i dajcie znać, czy Michalina faktycznie jest podobna do Kasi Cichopek.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Zdjęcie poglądowe, fot. Pexels @Janko Ferlic

Były strażnik miejski w brutalny sposób udusił ciężarną żonę. „Zamknij się k…, jeszcze walczysz”. Teraz usłyszał wyrok

Zdjęcie poglądowe, fot. Pexels @cottonbro

Ukrainka umiejętnie okradała jeden z warszawskich sklepów, nabijając na kasę… kapustę. Wpadła na gorącym uczynku