w

Marcin Hakiel podgrzewa atmosferę. Pochwalił się fotkami z wesela, na które zabrał nową ukochaną. To zupełne przeciwieństwo Kasi!

Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel już jakiś czas temu pochwalił się, że ma nową partnerkę. Teraz wybrał się z nią na wesele. Nowe fotki zdradzają coraz więcej szczegółów. To zupełne przeciwieństwo jego byłej żony.

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek przez kilka tygodni dochodził do siebie. Ostatecznie zapisał się na terapię i można przypuszczać, że to właśnie dzięki pomocy specjalisty na jego twarz wrócił uśmiech oraz odzyskał wiarę w miłość.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Kilka tygodni temu na jego profilu w social mediach zaczęły pojawiać się zdjęcia, na których mogliśmy zobaczyć tajemniczą kobietę. Okazało się, że to jego nowa partnerka. Na tę chwilę nie wiadomo, jak długo się znają, jednak snują coraz poważniejsze plany na przyszłość. Ostatnio osoba z otoczenia tancerza wyznała, że chcą razem zamieszkać i zaczynają działać w tym kierunku.

Coraz częściej rozmawiają o zamieszkaniu we wspólnym domu. Marcin już szuka miejsca na budowę nowego domu, ale też bierze pod uwagę kupno gotowej nieruchomości. Chce mieć co najmniej trzy pokoje tylko dla dzieci i nie mówi „nie” w sprawie powiększenia rodziny — powiedział Super Expressowi znajomy tancerza.

Zakochani spędzają ze sobą coraz więcej czasu. W piątek wybrali się razem na wesele. Jak wyglądali?

Marcin Hakiel pochwalił się fotkami z ukochaną

Hakiel skrupulatnie podgrzewa atmosferę, publikując kolejne zdjęcia z ukochaną. Na początku pokazał jej dłonie, później tył głowy, a jeszcze następnym razem uraczył internautów kadrami z jacuzzi. Trzeba przyznać, że staje się coraz śmielszy.

W piątek na Instastory udostępnił kilka fotek ze wspólnego wypadu na wesele. Oboje postawili na bardzo eleganckie kreacje, ale oczy wszystkich po raz kolejny skierowane były na tajemniczą kobietę. Możemy zobaczyć ją w sukience w kwiaty z elegancką stójką i pasem podkreślającym talię. Całość dopełniła delikatną kopertówką i sandałkami na niskim obcasie, które podkreśliły jej zgrabne nogi.

Wybranka Marcina jest zupełnym przeciwieństwem Kasi. Ma dość długie blond włosy, które na tę szczególną okazję upięła w niski kok. Po tych kadrach jego fani z niecierpliwości przebierają nogami, licząc na to, że wkrótce ją przedstawi.

Koniecznie zajrzyjcie do galerii poniżej. Myślicie, że były mąż Cichopek długo będzie ukrywał nową partnerkę? A może już nam ją pokazał, tylko że nie jesteśmy tego świadomi? Jak myślicie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Ryan Grantham - screenshot z serialu Riverdale

Aktor Ryan Grantham znany z „Riverdale” skazany na dożywocie! Z zimną krwią zabił matkę, strzelając jej w tył głowy

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach - fot. Instagram @aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia ze ślubu. Jej rodzice wywijali na parkiecie, jak zawodowi tancerze!