w

SuperSuper

Mama Roberta Lewandowskiego wygłosiła charyzmatyczną przemowę na Gali Mistrzów Sportu. Piłkarz reaguje: „MAMUSIU, dałaś CZADU”

Iwona Lewandowska, Robert Lewandowski - fot. screenshots YouTube @Polsat Sport
Iwona Lewandowska, Robert Lewandowski - fot. screenshots YouTube @Polsat Sport

W sobotę odbyła się Gala Mistrzów Sportu 2022, podczas której uhonorowano statuetką Roberta Lewandowskiego. Statuetkę odebrała za niego mama, która wygłosiła piękną przemowę. Tak mówiła o synu i Annie Lewandowskiej.

W sobotni wieczór odbyła się kolejna już gala Przeglądu Sportowego, podczas której wręczono statuetki najlepszym polskim sportowcom minionego roku. Od dwóch lat Robert Lewandowski zgarnia nagrody na wydarzeniu, jednakże tym razem nie pojawił się na nim osobiście. Zamiast niego na scenę wyszła jego mama, Iwona Lewandowska, która wygłosiła piękną przemowę. To, co powiedziała na temat syna, przyprawia o łzy wzruszenia.

Gala Mistrzów Sportu 2022. Przemowa mamy Roberta Lewandowskiego

W tym roku Lewy zajął 3. miejsce w plebiscycie na najlepszego sportowca Polski 2022 roku. Z uwagi na to, że nie mógł pojawić się w ojczyźnie, nagrodę z rąk Mariusza Czerkawskiego odebrała jego mama. Pani Iwona pojawiła się na scenie w pięknej, długiej do ziemi różowej sukni z głębokim dekoltem i odsłoniętymi ramionami.

Mama Roberta w tej doniosłej chwili wygłosiła piękną przemowę, w której przyznała, że jest szalenie dumna z syna, który nie osiada na laurach, tylko cały czas się dokształca, rozwija i zachęca do tego bliskich. Wspomniała też o synowej, Annie Lewandowskiej. Od razu widać, że mają świetne relacje.

Jestem dumna za jego skromność, za jakim jest człowiekiem, mężem, tatą, synem, przyjacielem, kolegą. Obserwuję jego ciężką pracę, determinację, lekkie upadki. Cały czas się rozwija. Nawet mnie namawia, żebym podszkoliła język angielski. Cały czas zgłębia wiedzę i dlatego jest w tym miejscu, w którym jest. Jest jeszcze wspierająca żona, to jest bardzo ważne, bo jeśli rodzina nie wspiera, to sportowiec zostaje sam […]. Życzę wspaniałej zabawy, a przede wszystkim zdrowia i w nowym roku mniej złośliwości. Bądźmy mili dla siebie, kochajmy się wzajemnie. 

Po chwili ze studiem połączył się Robert Lewandowski, który na wstępie podziękował mamie za przepiękną mowę.

Cześć mamusiu. Jak zawsze dałaś czadu. Dziękuję ci bardzo za te piękne słowa.

Następnie podziękował wszystkim, którzy zagłosowali na niego w plebiscycie, kibicom oraz rodzinie. Pogratulował też sportowcom, którzy zostali wyróżnieni na Gali Mistrzów Sportu 2022 i tym, którzy znaleźli się tuż za podium. Życzył im dalszych sukcesów sportowych. Na koniec zwrócił się do widzów:

Dbajcie o siebie, uprawiajcie sport i zachęcajcie do tego swoje dzieci, bliskich i przyjaciół […].

Poniżej możecie wysłuchać przemowy Pani Iwony. Prawda, że piękna?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Witold Paszt, The Voice Senior - fot. Instagram @thevoiceseniortvp, @witoldpaszt.official

„The Voice Senior”. Trenerzy wraz z córką Witolda Paszta wspominali zmarłego jurora przed kamerami. „To bardzo go cieszyło i napędzało”

Gala Mistrzów Sportu 2022. Marina brylowała na imprezie z bratem Wojciecha Szczęsnego. To jego SOBOWTÓR!