w

DramatDramat

Mama Izabelli Krzan odradza jej macierzyństwo: „Iza, nie planuj teraz dzieci”. Dlaczego?

fot. AKPA / Piętka Mieszko

Izabella Krzan podczas ostatniego wywiadu z jednym z tygodników opowiedziała o macierzyństwie i zdradziła, że jej mama obecnie przestrzega ją przed sprowadzaniem na świat potomstwa. Wiadomo, jakimi przesłankami kieruje się pani Bożena.

Izabella Krzan swoją przygodę z show biznesem rozpoczęła od występów w konkursach piękności, w których osiągała niemałe sukcesy. Miss Polonia z 2016 roku zrobiła następnie karierę w telewizji i obecnie od kilku lat spełnia się jako prezenterka TVP. Popularność przyniosło jej „Koło fortuny” i „Czar par”, a od lutego 2021 roku widzowie mogą regularnie podziwiać ją w „Pytaniu na śniadanie”.

Jakiś czas temu Izabella zaprosiła do „Pytania na śniadanie” swoją mamę, która przygotowała w studiu swoje ulubione świąteczne potrawy i opowiedziała o planach na święta. Pani Bożena została wówczas ciepło odebrana przez widzów programu, którzy zachwycali się podobieństwem córki do mamy.

Prywatnie Izabella Krzan jest w szczęśliwym związku z projektantem Dominikiem Kowalskim, z którym wspólnie zwiedza świat. 28-latka opowiada czasem o swojej relacji w wywiadach – w ubiegłym roku w rozmowie z „Dobrym Tygodniem” wyznała, że zaczyna już myśleć o małżeńśtwie oraz macierzyństwie. Dodała także, że jej ukochany „jest mężczyzną, z którym chce iść przez życie”

Mama odradza macierzyńśtwo Izabelli Krzan

Niedawno podczas wywiadu dla „Twoje Imperium” prowadząca „PnŚ” została zapytana, czy jej mama zachęca ją do macierzyństwa. W odpowiedzi Izabella zdradziła, że pani Bożena obecnie odradza jej powiększanie rodziny.

Krzan wyjaśniła, że jej mama jest już babcią, a wkrótce na świecie pojawi się jej kolejny wnuk, ponieważ starszy brat Izabelli spodziewa się potomstwa. W związku z tym pani Bożena obawia się, że nie dałaby rady zająć się większą ilością dzieci.

Mama wprost mi powtarza: „Iza, nie planuj teraz dzieci, bo ja mam już dwa maluchy i nie dam rady zająć się kolejnym” – powiedziała celebrytka.

Izabella Krzan stwierdziła także, że „ma jeszcze czas”, aby założyć rodzinę.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Mandaryna, Adrian Szlażewicz - fot. AKPA

Mandaryna szykuje się do ślubu z młodszym o 10 lat partnerem?! W pierwszym wspólnym wywiadzie zdradzili plany na przyszłość

Jak obecnie wygląda Agnieszka Sitek? - fot. AKPA Prończyk

Kiedyś była gwiazdą „Złotopolskich”, dziś show-biznes niemal o niej zapomniał. Jak obecnie wygląda Agnieszka Sitek?