w

DramatDramat

Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Niezręczna sytuacja na planie DDTVN. Fani: „Brak słów na nietakt Małgorzaty”

Małgorzata Rozenek - fot. screenshot Instagram @m_rozenek
Małgorzata Rozenek - fot. screenshot Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych prowadzących popularnego programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. W ostatnim odcinku postanowiła ponownie zaskoczyć wszystkich swoim pytaniem. Nawet współprowadzący się zmieszał.

Małgorzata Rozenek nie może w ostatnim czasie liczyć na chwilę spokoju. Niedawno spadła na nią fala krytyki ze strony fanów, gdy była na wakacjach z rodziną. Teraz ponownie jest pod ostrzałem ze względu na zachowanie na planie śniadaniowego programu.

Celebrytka od dawna prowadzi jeden z najpopularniejszych porannych show. Towarzyszy jej tam Krzysztof Skórzyński. Mimo, że para prezenterów współpracuje ze sobą od dłuższego czasu, między nimi także dochodzi do nieporozumień. Ostatnio celebrytka zaskoczyła nawet jego, zadając na wizji niestosowne pytanie.

Małgorzata Rozenek skrytykowana

W ostatnim odcinku jednym z gości w programie Dzień Dobry TVN był polski alpinista Jerzy Natkański. W czasie rozmowy poruszono temat tragicznego wypadku, jaki niedawno miał miejsce, w wyniku którego życie stracił Kacper Tekieli.

Panie Jerzy mamy takie pytanie, które się nasuwa chyba wielu, jak się czuje Justyna, co u niej? – zapytała nagle Rozenek.

Celebrytka postanowiła zadać pytanie o stan wdowy po alpiniście. Od kilku lat pozostawał on w związku małżeńskim z biegaczką narciarską Justyną Kowalczyk. Zaskoczony rozmówca przyznał, że nie ma kontaktu z koleżanką z branży. Pytanie jednak nie tylko zszokowało, ale i oburzało widzów.

  • Niby taka profesjonalna, wszystko dopięte zawsze na ostatni guzik, a ja się pytam gdzie wyczucie taktu. Co u Justyny? Usłyszałam i zamarłam. Serio? Brak słów.
  • Brak słów na nietakt Małgorzaty.. jak można w takim momencie pytać o samopoczucie p. Justyny..?? No jak ja się pytam.. DNO…
  • Pytanie Rozenek: Jak się czuje Justyna Kowalczyk? A jak ma się czuć ktoś, kto stracił najbliższą osobę? Poziom żenady sięgnął dna. Nie da się słuchać i oglądać, kiedy niekompetencja i brak profesjonalizmu bije po oczach i uszach.
  • Stacjo TVN!!! Dzięki p. Rozenek osiągnęliście poziom DNA. 😭
  • Swoją kandydaturę do tytułu ,,żenady roku” Gonia popchnęła mocno do przodu. Trudno to będzie przebić….WSTYDU ta kobieta NIE ma!!!!

Internauci nie szczędzili celebrytce słów krytyki i dosadnych komentarzy, które pojawiły się na oficjalnym profilu programu na Instagramie. Zarzucali jej brak taktu i empatii. Wielu także uważało, że jej obecność negatywnie wpływa na oglądalność show.

Myślicie, że Rozenek w końcu się doigra i pożegna z progremem?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Olga Bołądź, Jakub Chruścikowski - fot. Instagram @olgaboladz_official

Olga Bołądź powitała kolejne dziecko. „Dumni rodzice najcudowniejszej dziewczynki.” Aktorka zdradziła imię córki.

Filip Chajzer - fot. Instagram @filip_chajzer

Filip Chajzer żegana się z DDTVN. „Chwilę mnie nie będzie na antenie.” Zastąpi go inna gwiazda stacji