w

DramatDramat SuperSuper

Małgorzata Rozenek pochwaliła się… świąteczną sesją zdjęciową. Internauci: „Jest październik” [VIDEO]

fot. Instagram

Wielu Polaków wyczekuje już czasu odwiedzin na grobach bliskich, ale Małgorzata Rozenek jest zdecydowanie do przodu. Okazuje się, że gwiazda czuje już klimat Bożego Narodzenia i pochwaliła się świąteczną sesją wraz z mężem Radosławem i synami. Rozenek udostępniła w sieci filmik ukazujący kulisy zimowej sesji.

Małgorzata Rozenek jest w ostatnim czasie jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim show-biznesie i wywołuje wielkie emocje. Koło postów publikowanych przez prowadzącą „Dzień dobry TVN” trudno przejść obojętnie.

Celebrytka niedawno pochwaliła się zimową sesją z sankami i choinką bożonarodzeniową. Sporej części osób spodobały się urocze rodzinne zdjęcia, ale byli też tacy, którzy podkreślili, że nie wypada chwalić się świąteczną sesją w październiku.

„Jeszcze nawet Święta Zmarłych nie było” – brzmi jeden z komentarzy pod postem.

– „Mogliście już w Wielkanoc to zrobić- po co czekać aż do grudnia” – nabijają się internauci.

Zobaczcie, jak wyglądała świąteczna sesja Rozenek:

W niedawno udzielonym dla „Faktu” wywiadzie gwiazda stwierdziła, że choć niektórzy zarzucają jej pokazywanie fałszywego obrazu swojego życia na Instagramie, ona wcale tak nie uważa. – „Zależy mi na pokazywaniu samej prawdy” – podkreśliła.

„Dziewczyny mi zarzucają, że pokazuje – według nich – tylko swój przekoloryzowany i nieprawdziwy, bo zbyt perfekcyjny, obraz mojego życia. Zarzucają mi, że udaję bajkę. To je denerwuje. Chciałam je zrozumieć, ale przecież nie zmienię swojego życia w taki sposób, by pasował do ich teorii” – powiedziała.

Gwiazda TVN twierdzi, że aktualnie przeżywa najlepszy okres w jej życiu, co wiąże się z poznaniem Radosława Majdana.

„Spotkanie na mojej drodze Radosława spowodowało, że mój świat się bardzo uspokoił i wszedł na prawidłowe tory. Dzięki temu, że zaszłam w długo wyczekiwaną ciążę, z której narodził się Henryk i zawodowo jest fajnie, to od dłuższego czasu nie mam na co narzekać. Naprawdę jestem w świetnym momencie życia i nie mam żadnych problemów do użalania się nad sobą. Nie chcę i nie potrafię udawać, że jest źle, skoro jest dobrze” – zdradziła „Faktowi”.

fot. Instagram
fot. Instagram

Źródło: Instagram ; Fakt

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Tak ubrała się do pracy. Szef kazał jej od razu wrócić do domu. „Powinnam rzucić pracę?”

Edyta Górniak odleciała? „Jestem na Ziemi od 4000 lat, mierząc czasem linearnym”. Zdradziła też, co myśli o Halloween