w

Małgorzata Rozenek nie ma chwili spokoju nawet w domu! Co jej przeszkadza?

Fot. Małgorzata Rozenek / Instagram

Małgorzata Rozenek ma grafik wypełniony po brzegi, a o chwilę dla siebie ciężko jej nawet w swoim domu. Jak to możliwe?

44-letnia Małgorzata Rozenek rozwija się, na co rusz to nowych płaszczyznach. Jest bardzo aktywna w social mediach, dzięki czemu fanów na jej profilu przybywa, jak grzybów po deszczu. Obecnie obserwuje ją już prawie półtora milion użytkowników.

Co więcej, poza prowadzeniem najróżniejszych programów postanowiła również zaangażować się w branżę filmową. Zobaczymy ją w najnowszej produkcji Patryka Vegi, czyli „Miłość, seks i pandemia„. Małgosia zagra tam w intymnych scenach!

W ostatni weekend celebrytka podzieliła się zdjęciem wykonanym u niej w domu. Okazuje się, że nie może nawet w spokoju poćwiczyć, ponieważ co chwilę ktoś jej przeszkadza. Na zdjęciu obok niej widać Radka Majdana, a także trzy psy, które również przyszły jej potowarzyszyć.

Rozenkowa skomentowała żartobliwie zamieszanie wokół siebie:

Z cyklu „perfekcyjna” 😂 dziś trening 💪 @r_majdan i psy dołączyły na macie. Śmiechom nie było końca 😜

Na Instastories mogliśmy zobaczyć, jak doszło do tej sytuacji. Gdy Małgosia rozłożyła matę, aby zacząć ćwiczyć za chwilę dołączył do niej pierwszy psiak. Po chwili dołączył kolejny, a następnie towarzystwa celebrytce postanowił dotrzymać również jej mąż – Radek. Ostatecznie Rozenkowa odpuściła sobie trening.

Wy też ćwiczycie w domu?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Anna Lewandowska zapowiada nowego członka rodziny i pokazuje sposób na napięcie przedmiesiączkowe

O tym biznesie Krzysztofa Rutkowskiego mało kto wie! Zarabia na nim krocie!