w

Małgorzata Rozenek ma za sobą nieprzespaną noc. Opowiedziała o dramacie w jej sypialni. „Bałam się”

Małgorzata Rozenek fot. Instagram

Małgorzata Rozenek przeżyła ostatnio ciężkie chwile w trakcie nocy. Celebrytka opowiedziała fanom, co działo się w jej sypialni. Nie ukrywa, że bardzo bała się o członka swojej rodziny.

Małgorzata Rozenek jest wielką miłośniczką zwierząt i jak zdradziła w jednej z rozmów z Party.pl, mogłaby na co dzień zajmować się psami, choć nie widziałaby się w roli opiekunki do dzieci.

Radosław oraz synowie pary również lubią zwierzęta, więc w domu Majdanów mieszkają aż cztery czworonogi. Niestety, ostatnio jeden z psów nabawił się poważnych problemów zdrowotnych, co bardzo mocno przeżywa prowadząca „Dzień dobry TVN”.

Małgorzata Rozenek ciężko zniosła noc

George, czyli buldog angielski, który dołączył do rodziny w 2019 roku jako prezent od Radosława Majdana, zerwał wiązadło krzyżowe przednie w kolanie i potrzebna była operacja. Małgorzata Rozenek bardzo obawiała się o zdrowie pupila.

Tak naprawdę ważne, żeby wszystko poszło dobrze z narkozą, bo to jest u buldogów problematyczne, ale głęboko wierzymy, że wszystko się uda – mówiła na InstaStories.

Choć operacja przebiegła bez komplikacji i 19 stycznia pies wrócił do domu, rekonwalescencja jest problematyczna. George miał spać w klatce kennelowej, ale domagał się wpuszczenia do łóżka. Rozenek nie ukrywa, że pierwsza noc po operacji psa była dla wszystkich bardzo trudna.

Noc była fatalna, nie ma mowy, żeby George nie spał z nami w łóżku. Nie był w stanie zasnąć w klatce, bał się, piszczał strasznie, przez co w ogóle się nie uspokajał – opowiadała w instagramowej relacji.

W pewnym momencie się bałam, że hiperwentyluje, bo coraz mocniej oddychał. Klosz absolutnie w ogóle odpada też. Miękki kołnierz ortopedyczny będzie też. Klosz absolutnie odpada, ataki paniki dostaje, obija się i w ogóle – relacjonowała.

To naprawdę nie jest łatwe. Ani dla psa, ani dla właściciela – podkreśliła Rozenek.

fot. Instagram
fot. Instagram
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Liroy - fot. AKPA

Liroy odpowiada na oskarżenia żony o niepłacenie alimentów. „Wywiązuję się W CAŁOŚCI z łożenia kwot”

Natalia Siwiec - fot. Instagram @nataliasiwiec.official, Pexels @Marcelo Chagas

Natalia Siwiec doświadczyła bliskości Jezusa! Mimo to nie ma najlepszego zdania o Kościele. „Tam nie ma nic czystego”