w

Małgorzata Rozenek będzie robić karierę w POLITYCE?! Celebrytka ma konkretny plan. „Chce na tym wjechać do PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO”

Małgorzata Rozenek, Donald Tusk - fot. Gillert/AKPA
Małgorzata Rozenek, Donald Tusk - fot. Gillert/AKPA

Małgorzata Rozenek skrupulatnie spełnia swoje marzenia. Pojawiły się głosy, że po objęciu posady w Dzień dobry TVN zaczęła poważnie myśleć o… karierze politycznej! Obmyśliła już konkretny plan. Wyszło na jaw, z ramienia jakiej partii miałaby startować w wyborach.

Małgorzata Rozenek jest jedną z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. W pocie czoła pracowała na swój sukces w show-biznesie i można powiedzieć, że w tej kwestii osiągnęła już wszystko. Lata temu postawiła sobie za cel, by zostać prowadzącą Dzień dobry TVN i w końcu udało jej się to osiągnąć. Na początku września debiutowała w nowej roli i mimo początkowych potknięć, coraz lepiej sobie radzi.

Celebrytka na każdym kroku udowadnia, że gdy czegoś się bardzo chce, można to osiągnąć ciężką pracą. Mimo że regularnie pojawia się na szklanym ekranie, po godzinach prężnie angażuje się w sprawy społeczne. Od dawna działa na rzecz propagowania metody in vitro, dzięki której doczekała się trzech synów. Jeden z tabloidów właśnie przekazał, że wiąże z tym poważne plany na przyszłość.

Małgorzata Rozenek zostanie politykiem?!

W ostatnim czasie Małgorzata coraz intensywniej działa na rzecz popularyzacji in vitro. Nie tylko jeździ po całej Polsce, by rozmawiać z ludźmi na ten temat, ale i regularnie wypowiada się na ten temat w telewizji. Wiele wskazuje na to, że właśnie z tego powodu coraz bliżej jest jej do polityki niż do show-biznesu, tym bardziej że ma do tego solidne podstawy — jej ojciec w przeszłości był współpracownikiem Jarosława Kaczyńskiego.

Super Express przekazał, że celebrytka podobno poważnie zastanawia się nad wejściem do świata polityki. Dzięki podejmowanym dotychczas działaniom zaczęła współpracować z politykami opozycji nad tym, by wrócił program Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego. Osoby z tego kręgu, które miały okazję z nią współpracować, są zachwycone tym, jak bardzo zaangażowała się w sprawę.

Małgosia bardzo zaangażowała się w popularyzację sprawy in vitro. Chce na tym „wjechać” do Parlamentu Europejskiego. Zaprzyjaźniła się z Ewą Kopacz, która jest nią zachwycona i tym, co Małgosia robi dla kobiet. Podobnie inne działaczki KO: Elżbieta Łukacijewska i Barbara Nowacka — przekazał dziennikowi anonimowy działacz PO.

Informator dodał, że to z listy Platformy Obywatelskiej miałaby ruszyć na podbój Parlamentu Europejskiego. Podobno sam Donald Tusk jest zachwycony jej kompetencjami. Niezwykle istotne znaczenie przypisuje się również temu, że w przeszłości jej ojciec związany był z PiS.

Jest życzliwy jej kandydaturze. Uważa, że osoba tak znana, z ponad milionem obserwujących na Instagramie, może pociągnąć listę. Poza tym Małgosia kiedyś popierała PiS, jej ojciec pracował dla Jarosława Kaczyńskiego. Zatem teraz startując z ramienia PO, da sygnał, że dawni zwolennicy PiS przechodzą na stronę opozycji — przekazało to samo źródło tabloidu.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Donald Tusk - fot. Gillert/AKPA
Małgorzata Rozenek-Majdan, Donald Tusk – fot. Gillert/AKPA

Rozenek ponoć ma na uwadze to, że jej kariera w telewizji może w każdej chwili dobiec końca, a jej ambicje wciąż rosną. Z tego też powodu rozważa tak poważną rewolucję w życiu. Nie zapomina też o intratnych zarobkach w obcej walucie.

Kariera w telewizji może się w każdej chwili skończyć. Poza tym ambicje Małgosi rosną. A przy okazji może zrobić dla ludzi coś dobrego. Kadencja w Brukseli oznacza dietę w euro i zapewnioną emeryturę w tej walucie — dodaje.

Dlaczego więc celebrytka nie podzieliła się jeszcze swoimi planami z fanami?

Małgosia nie może tego ogłosić wprost, bo jest jeszcze za wcześnie i popsułoby to jej strategię PR-ową. Do wyborów przecież jeszcze ponad rok. Ale taki jest plan.

Widzicie Małgosię w Parlamencie Europejskim?

Małgorzata Rozenek-Majdan, Małgorzata Kidawa-Błońska, Donald Tusk - fot. Gillert/AKPA
Małgorzata Rozenek-Majdan, Małgorzata Kidawa-Błońska, Donald Tusk – fot. Gillert/AKPA
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Grant Wahl - fot. screenshot YouTube @5news

Grant Wahl nie żyje. 48-letni dziennikarz zmarł nagle podczas relacjonowania meczu w Katarze

Lech Wałęsa, Danuta Wałęsa - fot. Podlewski, Engelbrecht AKPA

Lech Wałęsa szczerze o relacjach z żoną. W jego oczach pojawiły się łzy. „W tamtym czasie była idealna, dziś trochę gorzej”