w

SuperSuper HahaHaha

Małgorzata Ohme rozstała się z narzeczonym? Ostatni wpis w mediach społecznościowych nie pozostawia wątpliwości

Małgorzata Ohme, Rafał Jakóbiak - fot. Instagram @gosiaohme
Małgorzata Ohme, Rafał Jakóbiak - fot. Instagram @gosiaohme

Małgorzata Ohme od kilku lat wiodła szczęśliwe życie u boku Rafała Jakóbiaka. Teraz media obiegły zaskakujące wieści. Rozstali się? Ostatni wpis w mediach społecznościowych nie pozostawia wątpliwości. Co napisali?

Małgorzata Ohme to znana i lubiana dziennikarka, prezenterka telewizyjna oraz psycholog. Zaraz po ukończeniu studiów zaczęła regularnie pojawiać się w telewizji śniadaniowej jako ekspert od relacji rodzinnych. Z biegiem czasu producenci docenili jej talent i zaczęli zasypywać ją ofertami współpracy. W 2015 roku została jurorką w programie Aplauz, aplauz!, a następnie prowadzącą format Życie od kuchni na antenie TVP2 oraz Okiem Ohme na TLC. Krótko po tym zaczęła współprowadzić Big Brothera, a w 2019 roku dołączyła do obsady Dzień dobry TVN. W śniadaniówce regularnie pojawia się u boku Filipa Chajzera.

Ohme prywatnie od kilku lat pozostawała w związku z Rafałem Jakóbiakiem, który jest biznesmenem z branży stomatologicznej. Na początku ukrywali się przed blaskiem fleszy, ale z czasem coraz chętniej pozowali przed obiektywami paparazzi, a przy tym nie szczędzili sobie czułości. W rozmowie z Jastrząb Post wyznali, że poznali się przez internet.

[…] my się poznaliśmy na Tinderze, ja byłam tam z imienia i nazwiska, i on nie wiedział, kim ja jestem. On się tylko zapytał, czy ja nie prowadzę jakiegoś portalu ohme.pl, czy to zbieżność nazwisk.

Po jakimś czasie mężczyzna poprosił ją o rękę, choć długo z tym zwlekał.

To jest pierścionek z Odessy z lat 20. Rafał zbierał się i zbierał, ale historia jest mega zabawna, bo ja nie lubię takiej celebracji, ja się bardzo wstydzę. Mogę występować publicznie, a w sytuacjach intymnych jestem niezwykle zawstydzona. W końcu wyszperałam w jego plecaku pierścionek, ponieważ ja chodziłam po komisach i on wiedział, że lubię starą biżuterię. Jeszcze potem mówiłam mu, że kupił fajny ten pierścionek. Aż pewnego wieczoru, jak kładłam się spać… Ja w piżamie… On powiedział, że to już chyba jest ten czas — tłumaczyła reporterce wspomnianego wcześniej portalu.

Małgorzata i Rafał podczas wywiadu zapewniali, że nie planują ślubu, a gdyby zmienili zdanie, to na pewno będzie to kameralna uroczystość. Wszystko jednak wskazuje na to, że faktycznie nigdy się to nie wydarzy.

Małgorzata Ohme rozstała się z narzeczonym?

Ohme niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, ale po chwili obserwacji można było dostrzec, że już od kilku dni nie obserwuje narzeczonego na Instagramie. Gdyby tego było mało, prowadząca Dzień dobry TVN usunęła ze swojego profilu niemal wszystkie zdjęcia z Rafałem, a w międzyczasie wrzuciła do sieci kilka wymownych wpisów, a jeden z nich opatrzyła fotką z wyraźnie zasmuconą miną.

Macie czasami takie poczucie, że wróciliście do Siebie? Do opuszczonego dawno domu, który w przeciwieństwie do człowieka potrafi wiernie czekać. Choć gnizsczeje, nabiera przy tym szlachetności. Dojrzewa. Kolejna podróż za mną, nie wybieram się szybko w następną. Celebruje chwile, zanurzam się w smakach i zapachach życia. Mój dom był i będzie dla mnie zawsze najważniejszym i najbezpieczniejszym miejscem, jestem mu wdzięczna za to […].

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gosia Ohme (@gosiaohme)


Z kolei Rafał opublikował na swoim profilu zdjęcie jednego z obrazów Egona Schiele pt. Ostatni uścisk. Tydzień temu Małgorzata skomentowała post w następujący sposób:

Miłość w pasji. Pasja w miłości. Cudo

47-latek odpisał:

do samego końca

A zaraz po tym otrzymał odpowiedź Ohme:

kiedykolwiek tem koniec jest…

Można było odnieść wrażenie, że na tym ich dyskusja się zakończyła, ale w poniedziałek 30 stycznia Jakóbiak zamieścił kolejny komentarz:

kiedy karmi się kłamstwem.

Co ciekawe, na Facebooku ustawił swój status matrymonialny, jako wolny.

Na tę chwilę żadne z zainteresowanych nie odniosło się do tych informacji. Być może jest to jedynie tymczasowy kryzys albo faktycznie ich związek dobiegł końca.

 

 

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek, Paulina Smaszcz - fot. AKPA, screenshot Instagram @paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz ujawniła zaskakujące szczegóły małżeństwa z Maciejem Kurzajewskim. „Mieliśmy PIĘCIU synów”

Laluna pochwaliła się efektami ostatniej wizyty w tureckiej klinice. „Jestem tak ku*ewsko szczęśliwa” (ZDJĘCIA)