w

Małgorzata Foremniak miała nieprzyjemną wizytę u lekarza. Ten ją skrytykował. „Pani jest nienormalna”

Małgorzata Foremniak - fot. Instagram @malgorzata_foremniak_official
Małgorzata Foremniak - fot. Instagram @malgorzata_foremniak_official

Małgorzata Foremniak jest znana fanom polskiego kina. Aktorka jest jedną z gwiazd, które nie boją się mówić, co myślą, ani też pokazywać swojej naturalnej odsłony. Z tego powodu w jej mediach społecznościowych możemy zobaczyć zarówno kadry z planu, jak i życia prywatnego. Ostatnio zaskoczyła wszystkich historią ze szpitala.

Małgorzata Foremniak jest aktywna w branży już od kilku dekad. Zadebiutowała na deskach Teatru im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Początkowo to właśnie role w teatrach były jej głównym zajęciem. Jednak później jej kariera nabrała tempa i zaczęła ona występować także w filmach i popularnych serialach.

Można ją było zobaczyć między innymi w Quo vadis, Boże skrawki, PitBull, Stara Baśń czy Sługi boże. Z czasem przyszły także programy telewizyjne, ponieważ gwiazda zasiadała w jury Mam Talent!, a nawet tańczyła jako jedna z uczestniczek Tańca z Gwiazdami. To właśnie nawał pracy odbił się na jej zdrowiu na tyle, że trafiła do szpitala.

Małgorzata Foremniak zebrała burę od lekarza

Aktorka nie przywiązywała wagi do tego, jak wymagające jest tempo jej życia dla organizmu. Łączyła wymagającą karierę z macierzyństwem, jako że jest mamą trójki dzieci. Ostatecznie jej ciało powiedziało dość. Kilka lat temu gwiazda miała wypadek na planie, gdy z przemęczenia straciła przytomność. W efekcie odwiedziła szpital. Tam otrzymała kroplówkę i zalecenie lekarskie.

Siedzę na tej kroplówce, a na mnie czeka już samochód, bo wieczorem mamy dwa przedstawienia na drugim końcu Polski. Lekarz mnie pyta: „Pani Małgosiu, czy panią ktoś odwiezie do domu?”. Patrzę na niego i mówię: „Do domu? Ja nie jadę do domu, jadę do pracy” – wspomniała Foremniak w rozmowie z Wprost.

Aktorka miała odpocząć, co było zaleceniem lekarza. Jednak wir pracy i napięty harmonogram nie pozwalały jej na chwilę przerwy. To nie spodobało się specjaliście, który postanowił dosadnie skomentować to zachowanie.

Pani Małgosiu, to pani umysł będzie pani mówił, że pani odpoczywa, ale nie pani ciało. Pani ciało odpocznie wtedy, kiedy będzie pani w swoim bezpiecznym miejscu, które zarejestrują pani zmysły. Pani jest nienormalna!

Gwiazda Na dobre i na złe próbowała usprawiedliwić się, że terminy ustalane są przez producentów i ona nie zawsze ma na to wpływ. Broniła się także tym, że odpoczywa w trakcie długich podróży na miejsce. Nikt w końcu nie mówił, że zawód aktora jest prosty.

Czy Wy pamiętacie o odpoczynku? Jak lubicie wypoczywać w wolnym czasie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Alicja Majewska - fot. Filip Radwanski AKPA

Alicja Majewska krytykuje młodych artystów. „Jestem absolutnie zagorzałą przeciwniczką tego”. Co tak oburza gwiazdę?

Emma Hemig Willis, Bruce Willis - fot. Instagram @emmahemingwillis

Stan Bruce’a Willisa coraz gorszy. Jego choroba towarzyszyła mu jeszcze przed diagnozą. Współpracownica: „Powinniśmy byli coś powiedzieć”