w

Maja Frykowska po latach skomentowała skandal w „Big Brotherze”. Co wydarzyło się naprawdę? „Nawet nie mogłam się obronić”

Maja Frykowska - fot. Instagram @majafrykowska.official
Maja Frykowska - fot. Instagram @majafrykowska.official

Maja Frykowska zasłynęła dzięki głośnemu skandalowi w programie Big Brother. Format wyemitował fragment, gdy rzekomo zabawiała się w jacuzzi z innym uczestnikiem. Po latach wróciła wspomnieniami do tamtego krępującego zajścia i zdradziła, jak było naprawdę.

Maja Frykowska to celebrytka, aktorka i piosenkarka, która zyskała rozpoznawalność dzięki programom Big Brother i Bar. W 2002 roku pojawiła się w reality show Big Brother 3: Bitwa i szybko wywołała skandal. Kamery rzekomo zarejestrowały, jak uprawia seks z Łukaszem Kenem Wiewiórskim. Fragment wyemitowano w telewizji i choć oboje wszystkiemu zaprzeczali, w mediach rozgorzała dyskusja na temat granic wolności przekazu, a Wojciech Cejrowski ostro skrytykował ją w programie Z kamerą wśród ludzi. Ogrom hejtu skłonił ją do tego, by zmienić imię. Dawna Agnieszka odeszła w niepamięć, a przed Mają otworzyły się drzwi do wielkiej kariery.

Mimo że nie cieszyła się najlepszą opinią, zaczęła rozwijać skrzydła. Pojawiła się w programach Bar III: Bez Granic i Bar IV: Złoto Dla Zuchwałych, a w 2006 roku zaczęła prowadzić format Gierki nocne. Rok później widzowie mogli ją oglądać w codziennym programie Tele 5 Lub Czasopisma. Głośno o niej znowu zrobiło się, gdy zagrała w kontrowersyjnym paradokumencie pt. Pojechał, zobaczył.

Maja Frykowska o skandalu w Big Brotherze

Przez lata sądzono, że faktycznie między Frytką a Kenem doszło do zbliżenia w jacuzzi i na nic zdawały się ich wyjaśnienia. Po ponad dwóch dekadach cofnęła się wspomnieniami do tamtego momentu i wyznała Plotkowi, że mierzyła się z ogromną krytyką.

Był taki moment, że nie umiałam nabrać dystansu do tego, w jaki sposób linczowano mnie za coś, co się w ogóle nie wydarzyło.

Maja zauważyła, że gdyby wydarzyło się to teraz, nikt nie robiłby z tego takiej afery.

Żeby było śmieszniej, to nagle się okazuje, dzięki Bogu, że to się stało wtedy, bo dzisiaj zobacz, co się dzieje w telewizji, w ogóle nie byłabym zauważona. Nikt by nie wiedział, kto to jest Frykowska. Oczywiście wiele rzeczy było naciąganych. Śmieję się, mam ogromny dystans do tego w tej chwili.

Podczas wizyty w studio Dzień dobry TVN powiedziała, że na początku nie radziła sobie z hejtem i popadła w depresję. Chcąc ukoić wewnętrzny ból, coraz częściej sięgała po używki.

Wpadłam w depresję i pogrążyłam się jeszcze bardziej w narkotykach. Cały czas byłam na haju. Co jakiś czas w mojej głowie pojawiały się myśli samobójcze. […] Ludzie wyzywali mnie od prostytutek, a ja nie mogłam się nawet obronić.

Pamiętacie jeszcze tamten odcinek?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kąpią się W BŁOCIE na wycieczce do Jordanii! „Naturalny kosmetyk” (ZDJĘCIA)

Jan Nowicki nie żyje - fot. AKPA

Jan Nowicki był wybitnym aktorem, choć wcale nie chciał nim być. „To zawód podrzędny i bylejaki”. Dopiero po latach zrozumiał, co chce robić w życiu