w

DramatDramat SuperSuper

Magdalena Stępień ogłosiła, że jest ZAKOCHANA! Pokazała zdjęcie z Dubaju: „Razem lepiej” (ZDJĘCIA)

fot. Instagram @magdalena___stepien

Magdalena Stępień przebywa obecnie na wakacjach i właśnie potwierdziła, że w jej życiu pojawił się nowy partner. Celebrytka podzieliła się romantycznymi kadrami i wygląda na to, że w jej życiu znowu się układa.

Magdalena Stępień została ciężko doświadczona przez los. Pod koniec lipca ubiegłego roku media obiegła wiadomość o śmierci jej synka ze związku z Jakubem Rzeźniczakiem. Oliwier był dla modelki całym światem i po tragicznych wydarzeniach Stępień zniknęła z mediów społecznościowych.

[…] Ja zasnęłam i nagle zaczęła spadać saturacja. Ja mówię: „Kuba, Kuba co się dzieje? Nasze dziecko chyba umiera”. On pobiegł po pielęgniarki i ja mówię: „Biegnij szybko, ratujmy go”. Zaczęli go reanimować, mówię żeby jeszcze go intubowali, ale on już nie chciał. On już chciał odejść. Ja to wszystko widziałam, krzyczałam: 'OLIWIER WALCZ. WALCZ SYNKU, PROSZĘ CIĘ NIE ODCHODŹ’. Tego widoku nie da się wymazać – wspominała ostatnie chwile z synem w studio Dzień dobry TVN.

Od śmierci Oliwiera minęło już kilka miesięcy i choć Magda nie ukrywa, że nadal jest jej bardzo ciężko i nadal musi mierzyć się z hejtem, w ostatnim czasie na jej twarzy coraz częściej gości uśmiech. Niedawno celebrytka wznowiła aktywność zawodową i przeprowadziła się do Warszawy, a teraz wypoczywa w gorącym Dubaju.

Magdalena Stępień jest znów zakochana

Stępień chętnie dzieli się z fanami bajecznymi kadrami z urlopu, ale sensację wzbudziło zdjęcie przedstawiające dwie splecione ze sobą dłonie. Na fotografii widzimy jedną dłoń, która należy do Magdaleny, oraz drugą, należącą do tajemniczego mężczyzny.

Razem lepiej – podpisała zdjęcie Stępień.

Okazuje się, że Magda znowu jest w związku, co potwierdziła w rozmowie z „Plejadą”. Celebrytka podkreśliła, że mężczyzna pojawił się w jej życiu już jakiś czas temu, ale wcześniej nie chciała dzielić się tą wiadomością na Instagramie.

Dopiero teraz się zdecydowałam, tak jak mówiłam wcześniej, nie będę pokazywać mojego prywatnego życia z partnerem na Instagramie – powiedziała Stępień.

fot. Instagram @magdalena___stepien
fot. Instagram @magdalena___stepien
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Staszek Rzepka - fot. Facebook

Pogrzeb Staszka Rzepki z „Górali”. 20-latka pożegnano przy akompaniamencie góralskich nut i stukocie końskich kopyt [WIDEO]

Edyta Górniak, Blanka - fot. Kurnikowski/AKPA

Edyta Górniak gęsto tłumaczy się ze skandalu na preselekcjach. Wspomniała o synu. „Odebraliście radość zwycięzcy”