w

Magdalena Ogórek ma komplikacje po COVID-19. „Lekarz na szczęście pociesza, że minie. „

Fot. YouTube / Screenshot

Magdalena Ogórek jakiś czas temu walczyła z COVID-19. Wygląda na to, że choroba dalej daje jej o sobie znać.

Niedoszła pani prezydent pracująca obecnie w TVP końcem listopada zachorowała na COVID-19. Z jej wpisu na Twitterze można było wywnioskować, że koronawirus dawał jej mocno w kość.

Jak donoszą media, kilka dni temu Magdalenę Ogórek widziano już pod studiem TVP. Wyglądało na to, że prezenterka wróciła już do pełni sił, a także do pracy. Jej ostatni wpis na Instagramie jednak temu nieco zaprzecza.

Dziękuję Państwu za wszystkie życzenia zdrowia! Biegam już o własnych siłach, a we czwartek wracam do pracy. To, co dokucza mi po COVID-19, to bezsenność. Lekarz na szczęście pociesza, że minie. Miejmy nadzieję, bo to nic miłego🤦‍♀️napisała pod opublikowanym selfie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Magdalena Ogórek (@magdalena.ogorek)

Rafał Patyra pocieszał koleżankę z pracy w komentarzu: „Bezsenność minie. Mnie też prześladowała po covidzie. Trwało to ok. 2 m-cy, ale przeszło. Cieszę się, że już wracasz ❤️„. Inni fani również dodawali otuchy: „Pozdrowienia dla Pani z Kanady. Cieszymy się ze wraca Pani do zdrowia. ❤️❤️❤️.” „Pani Magdo, cieszę się że wróciła pani do zdrowia.Pozdrawiam serdecznie.❤️🙌😊🌹🌹🌹.”

My również życzymy szybkiego powrotu do pełni sił!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Krzysztof Rutkowski z kolejnym zleceniem. Drogi szampan i klasa biznes na start

Koncert „Murem za polskim mundurem” kosztowniejszy niż ten planowany w sylwestra! TVP wydało fortunę