w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Ma 24 lata i jest posiadaczką „największych ust na świecie”. By „wyglądać perfekcyjnie” chce powiększyć piersi do olbrzymiego rozmiaru!

Andrea twierdzi, że ma największe usta na świecie - fot. Instagram @andrea88476
Andrea twierdzi, że ma największe usta na świecie - fot. Instagram @andrea88476

Niektóre kobiety są gotowe zrobić wszystko, by wyglądać idealnie. 24-letnia Andrea Ivanova zyskuje w sieci na popularności za sprawą szokującej metamorfozy. Jak podkreśla, ma „największe usta na świecie”, a wkrótce będzie posiadać też olbrzymi biust.

Andrea Ivanova jeszcze kilka lat temu była piękną, naturalną dziewczyną, za którą z pewnością oglądało się wielu mężczyzn. Z biegiem czasu zaczęła jednak spoglądać na siebie inaczej i postanowiła zacząć inwestować w urodę. Z pomocą przyszedł jej chirurg plastyczny, który zmienił ją nie do poznania. Dziś ma 24 lata i jak możemy przeczytać na jej profilu w mediach społecznościowych, jest przekonana o tym, iż posiada największe usta na świecie.

Stała się popularna dzięki ogromnym ustom

Trzeba przyznać, że pochodząca z bułgarskiej Sofii Andrea zmieniła się nie do poznania. Faktycznie jej usta są ogromnych rozmiarów, a podtrzymanie takiego efektu kosztuje ją sporo czasu i pieniędzy, ponieważ musi regularnie wstrzykiwać w nie kwas hialuronowy.

Jej nietuzinkowy wygląd przyciąga internautów, co przekłada się też na zasięgi. Na Instagramie zgromadziła ponad 21 tysięcy fanów, a z każdym dniem przybywa ich coraz więcej. To najlepszy dowód na to, że nie brakuje amatorów jej urody. Jak przyznała, od niektórych otrzymała nawet propozycję darmowych wakacji!

Każdego dnia wielu fanów z całego świata wysyła mi tysiące wiadomości na moich portalach społecznościowych i zaprasza mnie na wakacje w różnych krajach, a nawet kontynentach, ale jeszcze nie pojechałam na wakacje z moim fanem, ale może pewnego dnia pojadę — powiedziała.

To niejedyna zmiana, jaka zaszła w jej wyglądzie. Jak podaje Fakt.pl, jakiś czas temu powiększyła biust o cztery rozmiary, jednak efekt w pełni jej nie zadowala. Prawdą jest, że chce mieć ogromny biust i już teraz myśli o kolejnej operacji.

Zdecydowałam się powiększyć piersi, ponieważ uważam, że bardziej kobiecy i piękniejszy jest bujny biust. Chcę również wspomnieć, że z czasem przejdę kolejną operację, aby jeszcze bardziej powiększyć piersi — zdradziła w wywiadzie dla Daily Star.

Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć 24-letniej influencerki. Jak myślicie, zmiana na plus?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

45-latka uzależniła się od robienia tatuaży i teraz nie może znaleźć pracy. „Nie chcieli mnie na sprzątaczkę”

Dominika Gwit opowiedziała o GŁODZENIU SIĘ i zdradziła, jak się czuła, gdy z powrotem przytyła 50 kg. „WRÓCIŁA RADOŚĆ ŻYCIA”