w ,

Łukasz Płoszajski już w pierwszym odcinku pożegnał się z „Tańcem z gwiazdami”. Jego partnerka nie gryzła się w język za kulisami

Łukasz Płoszajski, Wiktoria Omyła - fot. AKPA/Kurnikowski
Łukasz Płoszajski, Wiktoria Omyła - fot. AKPA/Kurnikowski

Taniec z gwiazdami 13 nie zaczął się najlepiej dla Łukasza Płoszajskiego. Aktor już w pierwszym odcinku show pożegnał się z formatem. Jego taneczna partnerka, Wiktoria Omyła, w wywiadzie udzielonym za kulisami nie szczędziła gorzkich słów.

W poniedziałek 29 września na antenie Polsatu wyemitowano pierwszy odcinek 13. edycji Tańca z gwiazdami. Do walki o Kryształową Kulę przystąpiło 11 par, w tym: Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska, Jacek Jelonek i Michał Danilczuk oraz Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy. Po raz pierwszy w historii show na parkiecie zaprezentowała się jednopłciowa para, która wprost doskonale poradziła sobie z trudną choreografią i już podczas pierwszego występu zdobyła 37 punktów!

Wszyscy uczestnicy przez blisko miesiąc w pocie czoła przygotowywali się do tanecznego debiutu, jednak nie wszystkim dopisywało szczęście. W pierwszym odcinku z programem pożegnali się Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła.

Łukasz Płoszajski odpadł w pierwszym odcinku Tańca z gwiazdami 13

Wyniki głosowania widzów wprawiły wszystkich w ogromne zaskoczenie. Łukasz wraz z Wiktorią zatańczyli tango do utworu Męskiego Grania pt. Początek i naprawdę świetnie wypadli, o czym świadczą noty jurorów. Łącznie zdobyli zasłużone 25 pkt, a Iwona Pavlović zauważyła, że drzemie w nim ogromny potencjał:

Niczego tu nie brakowało. Twoja sylwetka jest idealna do tańców standardowych, ale […] gorzej się sprawdził dół — mówiła.

Widzowie byli jednak innego zdania i to właśnie na niego oddali najmniej głosów. Po tym, jak pożegnali się z pozostałymi uczestnikami, udali się za kulisy, gdzie odbyła się krótka relacja na żywo. Dziennikarz stacji już na wstępie powiedział: jak do tego doszło, nie wiem. O ile po Płoszajskim widać było, że pogodził się z tą decyzją, o tyle jego partnerka wyraźnie zasygnalizowała, że nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw.

To jest naprawdę kawał życia i kawał emocji, które tutaj zostawiliśmy. Ten program ma takie reguły, za tydzień odpadnie kolejna para, potem kolejna… Widocznie czegoś w naszym występie zabrakło — powiedział aktor.

Gdy tylko Wiktoria doszła do głosu, nie gryzła się w język:

Nie chcę za dużo mówić, bo targają mną bardzo negatywne emocje. Jestem zażenowana dzisiejszą decyzją. Nie uważam, że Łukasz to jest osobą, która powinna odpaść w pierwszym odcinku. Uważam, że Łukasz to osoba, która powinna wygrać ten program, ale widocznie coś jest nie tak. Może jesteś zbyt normalny? Ale bardzo się cieszę, że zakończyłam tę przygodę z „Tańcem z gwiazdami” z Łukaszem — powiedziała.

Poniekąd nie ma co się dziwić, że tancerka tak zareagowała, w końcu zdaniem jurorów w Łukaszu drzemał naprawdę spory potencjał, którego nie miał okazji wykorzystać. Poniżej możecie wysłuchać całej rozmowy.

Przyjrzeliśmy się komentarzom w sieci i okazuje się, że wielu widzów nie potrafi pogodzić się z ich odejściem:

  • Uwierzcie, że przeżyłam taki sam szok jak Wy… Nie wiem, jak to się mogło zdarzyć…
  • Nie mogę uwierzyć, że Rutkowski został.
  • Szok, drewniaki zostały, a oni odpadli.
  • Nieporozumienie!
  • Coś chyba poszło nie tak w tym głosowaniu… jakim cudem tak świetnie tańcząca para odpada…
  • Będzie mi brakowało Łukasza z Wiktorią, bo dla mnie niesłusznie odpadli! Co tu dodać…

A wy jakie macie zdanie na ten temat? Kto waszym zdaniem wypadł najsłabiej?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Sylvester Stallone z żoną - fot. Instagram @officialslystallone

Sylvester Stallone rozwodzi się z żoną po 25 latach małżeństwa! Jennifer podała oficjalny powód

TIR śmiertelnie potrącił chłopca w Wolsztynie - fot. screenshot Facebook @Wolsztyn112

Ciężarówka potrąciła 4-letniego chłopca w Wolsztynie. Maluch umarł na oczach zrozpaczonej mamy. Jak doszło do tragedii?