w

SuperSuper

„Love Island”. Widzowie mają dość Adama i Alicji. Domagają się, by usunięto ich z programu! Oberwało się też produkcji

Love Island. Wyspa miłości - fot. Instagram @loveislandwyspamilosci
Love Island. Wyspa miłości - fot. Instagram @loveislandwyspamilosci

Siódma edycja programu Love Island. Wyspa miłości budzi skrajne emocje. Widzowie przyglądający się zmaganiom uczestników mają już serdecznie dość Adama i Alicji! Sieć zalały setki komentarzy z apelami o usunięcie ich z programu.

Love Island. Wyspa miłości to reality show, które pojawiło się na antenie Polsatu w 2019 roku. Format od początku prowadzi Karolina Gilon, która zaistniała w telewizji dzięki udziałowi w Top Model. W tym roku produkcja postawiła na spore zmiany i emituje program na antenie TV4. Choć często takie rewolucje wiązały się ze spadkiem oglądalności, siódma edycja budzi wśród widzów ogromne zainteresowanie.

Niemalże od pierwszego odcinka między uczestnikami dochodzi do większych i mniejszych spięć, które drażnią fanów. Na początku Ola pokłóciła się z Alicją, a w ich konflikt wmieszał się Adam, który postanowił zakończyć relację z pierwszą z dziewczyn. Obok całego zamieszania obojętnie nie przeszła Doda, która była oburzona zachowaniem chłopaka.

Adam, znajdziesz jeszcze małe 10 cm do nowego tatuażu: ŻAL  – napisała na Instagramie.

Z uwagi na to, że w willi dochodziło do coraz poważniejszych spięć, artystka postanowiła polecieć na Malagę, by zaprowadzić porządki. Jej obecność w programie jednak na niewiele się zdała, bo konflikty na wyspie coraz bardziej eskalują.

Love Island. Widzowie domagają się usunięcia z programu Alicji i Adama

W sieci nieprzerwanie trwa dyskusja na temat niesprawiedliwego traktowania Oli Tomali oraz karygodnego zachowania Alicji Ostruch i Adama Boguty. Internauci wprost apelują do produkcji, by ta dwójka opuściła program, tym bardziej że to oni wypadli najsłabiej podczas ostatniego głosowania. Dziewczynie zarzuca się, że spiskuje i zaognia konflikty, a chłopakowi, że kreuje się na niezwykle rubasznego.

Po ostatnim odcinku w sieci zawrzało, a emocje u widzów wzięły górę. Na profilach Love Island w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy z żądaniem usunięcia tych dwojga z programu.

  • Alicja i Adam wyjazd z wyspy. Nie rozumiem, po co my mamy głosować skoro produkcja i tak robi po swojemu… Ci, których wskazali widzowie, powinni robić wypad, a nie jeszcze jakieś ratowanie.
  • Oby Adam i Alicja wylecieli z programu.
  • Adam to taki burak… Mam nadzieje, że wyleci.
  • Produkcja to sobie jaja robi, kolejne przywileje przed odpadnięciem.
  • Po co mamy głosować jak produkcja robi i tak co chce!
  • Mam nadzieje, że Adam odpadnie.
  • Mam nadzieję, że Alicja i Adam wylecą.

Kto według was opuści program w najbliższą niedzielę?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek - fot. Instagram @katarzynacichopek

Maciej Kurzajewski poleciał do Włoch, by po raz pierwszy spotkać się z wnuczką! Dumny dziadek pochwalił się fotką z maleństwem

Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o trudach macierzyństwa: „PŁACZĘ Z BEZSILNOŚCI”