w

SuperSuper

Kuba Wojewódzki uderzył w Magdę Mołek! Dziennikarka nie szczędziła mocnych słów. „DZIADERS nie będzie mnie rozliczał”

Kuba Wojewódzki, Magda Mołek - fot. Instagram @magda_molek, @kuba_wojewodzki_official
Kuba Wojewódzki, Magda Mołek - fot. Instagram @magda_molek, @kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki najwidoczniej konkuruje z Antkiem Królikowskim o tytuł największego skandalisty 2023 roku. Po raz kolejny przepuścił atak na przedstawicielkę show-biznesu. Po Agnieszce Chylińskiej i Małgorzacie Foremniak przyszła kolej na Magdę Mołek! Nie warto było z nią zadzierać.

Kuba Wojewódzki to znany showman, który nie raz podpadł opinii publicznej i przedstawicielom świata show-biznesu. Znany z licznych kontrowersji, większych i mniejszych skandali, wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród widzów TVN-u. W ostatnich tygodniach sili się na to, by zrobiło się o nim głośno. Najpierw wrzucił fotkę w sportowym stroju, przez którą internauci zastanawiali się, czy przypadkiem nie zawalczy na Fame MMA. Ostatnio uderzył w koleżanki-jurorki z programu Mam talent zarzucając im brak lojalności, czym wywołał niemałe oburzenie. Agnieszka Chylińska wprost napisała, co o nim myśli i odcięła się od niego grubą kreską.

[…] Ale jak przeczytałam dzisiaj o mojej rzekomej nielojalności wobec ciebie, to pomyślałam sobie, żeś dwulicowy i kłamliwy, a tatuś mi mówił, żeby od takich trzymać się z daleka. Idź i nie kłam więcej. PS. A może po prostu miałeś zły dzień.

Małgorzata Foremniak także odpowiedziała na zarzuty Wojewódzkiego, tłumacząc, że jest zażenowana jego wypowiedzią. Mimo tak mocnych słów dziennikarz nie spuszcza z tonu i tym razem publicznie zaatakował popularną dziennikarkę.

Kuba Wojewódzki uderzył w Magdę Mołek

Kuba podczas rozmowy z Dorotą Szelągowską w podcaście WojewódzkiKędzierski poruszył wątek jej współpracy z Magdą Mołek. Córka Katarzyny Grocholi otwarcie przyznała, że bardzo miło wspomina ten czas i do dziś ma o niej bardzo dobre zdanie.

Bardzo dobrze mi się z nią pracowało. Powiem ci tak: Magda jest niesamowicie profesjonalna, natomiast też bardzo ciepła. […] Z Magdą do tej pory mam ciepłą relację, bardzo ją cenię — wyznała.

Showman miał na temat koleżanki z branży inne zdanie i zarzucił jej, że jest sztywniarą.

Nie chce mi się wierzyć, że pełniłaś oficjalną rolę asystentki Magdy Mołek w „Dzień dobry TVN”. […] A Magda Mołek nie jest osobą, która zbyt serio siebie traktuje? – dopytywał.

Magda nie przeszła obojętnie obok tych słów i opublikowała na Instagramie obszerny wpis, w którym z klasą odpowiedziała Wojewódzkiemu. Jego słowa potraktowała jako zarzut i nie ukrywa, że zabolały ją jego słowa.

To pytanie – zarzut. Do obu nas. Do Doroty, bo przecież ona jest taka wyluzowana, więc jak mogła (!) popełnić taki błąd i pracować z kimś tak bez luzu jak M.? A więc może, wcale nie jest taka fajna, za jaką chce uchodzić? No i wycieczka do mnie: osoba, która zbyt serio siebie traktuje – toż to przecież jest jakiś idiotyzm, no jak można być kobietą, w tym powalonym show-biznesie i się „zbyt serio traktować”, czyli w sumie jak? – napisała na wstępie.

Później było tylko mocniej — Mołek nazwała Kubę dziadersem. Podkreśliła również, że bardzo cieszy ją fakt, że czasy się zmieniają, a wraz z nimi narracja w kraju.

Nie chodzić na pijackie imprezy, nie robić interesów z ludźmi, z którymi się po prostu tego nie chce, omijać cwaniaków i przemocowców szerokiem łukiem, nie śmiać się z sucharów dziadersów okupujących najwyższe stołki od dziesięcioleci, tylko samej kierować swoim życiem, wspierać kobiety w kryzysie, tworzyć dla nich programy i treści a nie biegać po towarzystwie w poszukiwaniu atencji? Jeśli tak, to tak, jestem OSOBĄ, KTÓRA SIĘ ZAJEBIŚ*IE SERIO TRAKTUJE. I żaden dziaders nie będzie mnie publicznie rozliczał z moich wyborów.

Po czym skwitowała:

[…]

Niedrogi dziadersie! Pozwól, że na serio, na zbyt (?) serio, tak jak lubię, pożegnam cię hasłem z naszych siostrzanych marszów. Wiesz jakim!

A Wam Dziewczyny życzę siły, by się stawiać. Stawiać po swojej stronie. Zawsze.
Love

Pod publikacją kilkaset kobiet okazało Magdzie wsparcie i pochwaliło jej zachowanie:

  • Justyna Szyc-Nagłowska: Postanowiłam dziś wyznać Ci miłość. Całkiem na serio i może nazbyt poważnie ale co mi tam. Uwielbiam Cię Magdo Mołek.
  • Aneta Kręglicka: Brawo! Samej należy się stawiać, żeby nikt nie próbował nas ustawiać!
  • Magda Lamparska: Uwielbiam.
  • Magda jesteś świetna i robisz super rzeczy. Dobrze jest być inną w tym kraju. Keep doing – Twoja sis in crime.
  • Jak mówiła profesor Maria Janion” demokracja w Polsce jest rodzaju męskiego.”Czas to zmienić. Pani Magdo robi Pani wszystko, by miało się to szansę w przyszłości wydarzyć. Wie Pani o tym?
  • Tak!!! W ogóle jak można szanować siebie i nie traktować siebie serio? Jak to może być zarzut? Ojoj taka miła Madzia ośmieliła się wyłamać z tego przemocowego zaklętego kręgu, a przecież miała tylko ładnie wyglądać i się uśmiechać. Od tego są kobiety.

Zgadzacie się z Magdą?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Antoni Królikowski - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Królikowski wydał KOLEJNE oświadczenie ws. opublikowanych w nocy zdjęć i nagrań. „Padłem ofiarą cyberprzestępstwa. Są liczne dowody”

Edyta Górniak, Allan Krupa, fot. AKPA

Zaskakująca szczerość Edyty Górniak. Wokalistka wyznała, że jej nastoletni syn wcześnie zaczął sięgać po niedozwolone używki!